Hotel Kontinental ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Bulharsko Severní Černomoří Slunečné Pobřeží
Ubytování: Hotel Kontinental
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: konečně cena včetně všech tax a poplatků /u odletu z Brna a Prahy je účtován doplatek 800,- Kč /os/
zobrazit 3 termíny
Červen 2017
zobrazit 8 termínů
Červenec 2017
zobrazit 7 termínů
Srpen 2017
zobrazit 3 termíny
Září 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: čtyřpatrový hotel se nachází v jižní části letoviska, cca 150m od pláže.

Největší a nejznámější hotelové a rekreační letovisko, ležící 25 km severně od Burgasu. Jako jedno z nejvyhledávanějších míst na pobřeží je ideální pro rodinnou dovolenou a ráj pro děti a jejich rodiče. Dobré klimatické podmínky, nádherná a téměř 8 km dlouhá pláž s jemným pískem a velmi pozvolným přístupem do moře je vhodná především pro malé děti. Svým návštěvníkům nabízí spoustu zábavy, neomezený výběr vodních sportů a atrakcí /tobogány, vodní skútry, let padákem, jízdu na banánu, windsurfing/. Na pláži jsou umístěny slunečníky, skluzavky, houpačky, bazény. Letovisko je velmi živé, je zde spousta restaurací, bary, folklórní zábavné podniky, varieté, obchůdky,diskotéky. Doprava je v letovisku zabezpečena mini vláčky, autobusy zabezpečují spojení se starobylým městečkem Nesebr, který je vzdálen 5 km,dále s Burgasem a Varnou. Transfer z letiště trvá cca 40 minut.

Vybavení: vstupní hala s recepcí, hotelový bar, směnárna, trezor (za poplatek), televize, bazén pro dospělé a děti /lehátka a slunčníky zdarma/, tenisový kurt (za poplatek), za hotelem je borový háj s dětským koutkem.

Doporučujeme: vhodný pro všechny věkové kategorie, kteří rádi využijí poloho hotelu v blízkosti pláže. Výhodou je také příznivá cena stravování formou all inclusive

Stravování

viz strava uvedená v popisku

 

→ Přejít na 21 termínů dovolené Hotel Kontinental ***
v cenách od 9 790 Kč do 14 490 Kč