O nás

 

 

 

Email: info@snadnecestovani.cz

 

Tel.: 724525616

 

Korespondenční adresa:       CA Snadné cestování

                                           Nad Stadionem 1311

                                           54901 Nové Město nad Metují

 

Bankovní spojení:  Česká spořitelna, číslo účtu: 2307753073/0800

                          IBAN: CZ19 0800 0000 0023 0775 3073

 

IČO: 88049230

 

Zodpovědná osoba: Bc. Pavel Kmoníček, Dis.

 

CA Snadné cestování


Naše Cestovní agentura Snadné cestování je tu pro to, aby Vám ušetřila starosti a čas při výběru a zařizování dovolené. Pokud ještě nejste rozhodnutí, jakou destinaci vybrat, s jakou cestovní kanceláří se vydat, jaký způsob dopravy a jaké ubytování  zvolit, jak využít aktuální slevy atd., se vším poradíme a budeme se snažit doporučit to nejlepší právě pro Vás na základě Vašich požadavků. A následně Vám připravíme všechny potřebné dokumenty, aniž byste museli někam chodit.

Jsme internetová cestovní agentura, tudíž Vám šetříme čas, a vše Vám zařídíme pěkně z pohodlí Vašeho domova. To ale neznamená, že máme s našimi klienty chladné neosobní vztahy. Právě naopak! V naší agentuře pracují lidé, kteří dělají svoji práci s láskou a správným zapálením, mají Vás rádi a udělají vše pro Vaši spokojenost! Cestování je naším velkým koníčkem a máme to štěstí, že tento koníček můžeme zprostředkovávat dalším lidem, Vám, našim klientům.

Naše agentura se dynamicky vyvíjí, internetové stránky se snažíme neustále vylepšovat, abyste si mohli vybrat Vaši dovolenou co nejjednodušeji. Proto kdybyste měli jakékoliv nápady, jak naše služby vylepšit, nebojte se nám napsat.

Podnikáme v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. jako cestovní agentura, všechny zájezdy prodáváme za stejné ceny jako pořádající tour operátoři se shodnou nabídkou slev. Dále Vám nabízíme možnost rezervaci letenek a samostatného ubytování, a hlavně informační služby, které pomohou při Vašem výběru.

Při zpracování Vašich údajů se řídíme zákonem č. 101/2000 Sb.,  o ochraně osobních údajů – Vámi sdělené osobní údaje se použijí výhradně jen pro rezervaci a cestovní smlouvu, nebudou nikde zveřejňovány ani poskytovány třetím stranám.


Napište nám:                                   


seznam zastoupených CK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Odkazy:
Travel PartnersUbytování Lipno, Apartmány Lipno, Ubytování Lipno, Hotel Lipno, Ubytování Krumlov, Reality Lipno, rodinné domy Lipno, pozemky Lipno, byty Lipnolast minute zájezdy, Ubytování Jirta - Chata v Jižních Čechách u břehu Lužnice, Konference, Teambuilding, kongresy , firemní akce a semináře Praha to vše nabízí Hotel sport. K dispozici konferenční sál, kongresový sál a vše pro firemní večírek.

Tophostel.cz celoročně nabízí levné ubytování v Praze. Naše ubytovny jsou zrenovované a nabízí kvalitní služby na vysoké úrovni. Vyzkoušejte naše ubytovny s garancí nízké ceny.

Kapské Město - zájezdy, výlety, safari, informace. To nejlepší z JAR na Kapske-Mesto.cz

Apartmány u Macháčků - Vaše příjemná dovolená v apartmánech na Lipně.  

Penziony ČR

Pronájem apartmánu na Lipně, ubytování Lipno, Apartmán Marina Lipno