Zakynthos - Astir Beach Hotel ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Řecko Zakynthos Laganas
Ubytování: Astir Beach Hotel
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 4 termíny
Květen 2017
zobrazit 25 termínů
Červen 2017
zobrazit 26 termínů
Červenec 2017
zobrazit 25 termínů
Srpen 2017
zobrazit 15 termínů
Září 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: 3* hotel na jižní straně ostrova, který si vybraly samy mořské želvy (Karety obecné), se nachází přímo na nádherné, 9km, písečné pláži, kam tato nádherná stvoření kladou svá vajíčka – Laganas. Je zde velmi teplé moře s pozvolným vstupem (vhodné pro děti). Díky želvám na této pláži nejsou žádné medúzy.
Vzdálenost od letiště je 4 km, 7 km od hlavního města Zakynthos, 30 m od supermarketu a 800 m od centra Laganasu, takže jste na klidném místě, ale v případě zájmu se pohodlně dostanete za zábavou a restauracemi klidnou chůzí.

Vybavení: 83 pokojů s balkóny a krásným výhledem na moře. Pokoje jsou 2lůžkové nebo 3lůžkové. Dále je zde konferenční hala s kapacitou 300 osob, recepce 24/7, bar, bezpečnostní schránky, bazén (i dětský bazén), slunečníky a lehátka, wi-fi a internetová místnost, parkování. V hotelu je také prostorná restaurace s výhledem na moře, kde si můžete vychutnat bohatou snídani, chutný oběd i večeři. Můžete zde ochutnat tradiční pokrmy, ale najdete zde i mezinárodní kuchyni. U bazénu můžete využít snack bar s výběrem osvěžujících nápojů, kávy, zmrzliny a lehké pokrmy během celého dne a později večer si můžete dát cocktaily nebo různé drinky.

Náš názor: Velmi pěkný hotel pro milovníky krásných písčitých pláži a tyrkysového moře a nadšence pro potápění se želvami. Doporučujeme zapůjčení čtyřkolky, skútru či automobilu k projetí všech krás ostrova.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo all inclusive v hotelové restauraci

Ubytování

Vybavení pokoje : ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových nebo trojlůžkových pokojích. Všechny jsou vybaveny vlastním příslušenstvím se sprchou, menší ledničkou, individuální klimatizací, radio/TV, balkonem nebo terasou.

 

→ Přejít na 95 termínů dovolené Zakynthos - Astir Beach Hotel ***
v cenách od 13 590 Kč do 30 490 Kč