Naxos - Astir of Naxos ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Řecko Korfu Agios Georgios
Ubytování: Astir of Naxos
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: ubytování, leteckou dopravu, pobytové taxy, letištní a bezpečenostní taxy, transfery na ubytování, služby delegáta
Cena nezahrnuje: případné navýšení palivového příplatku
zobrazit 2 termíny
Duben 2017
zobrazit 27 termínů
Květen 2017
zobrazit 29 termínů
Červen 2017
zobrazit 28 termínů
Červenec 2017
zobrazit 29 termínů
Srpen 2017
zobrazit 29 termínů
Září 2017
zobrazit 19 termínů
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: hotel Astir of Naxos ležící 200 m od písečné pláže (Agios Georgios) s pozvolným vstupem do vody a přibližně 1 km od hlavního města ostrova Chora nebo Naxos town. Patří mezi nejnovější hotely na ostrově. Díky této ideální poloze je vyhledávaná mnohými návštěvníky ostrova.

Vybavení: stylový hotel postavený v typické ostrovní architektuře je vybaven stylovou recepcí s nepřetržitým provozem, prostornou lobby, restaurací. Dále v hotelu najdete pěkný bazén včetně slunečníků a lehátek. Pro menší rodinné příslušníky je k dispozici brouzdaliště. V blízkosti bazénu ej samozřejmě kvalitní bar s možností různorodého občerstvení. Hotel nabízí i doplňkové služby za příplatek, jako je hlídání dětí, čistírna, pronájem trezoru nebo pokojová služba. U hotelu je prostorné hotelové parkoviště pro případ pronájmu automobilu.

Náš názor: stylové ubytování za dostupnou cenu

Stravování

snídaně formou velmi kvalitního bufetu

Ubytování

Vybavení pokoje : Hotel nabízí ubytování ve standardních pokojích nebo suitech. Všechny jsou vybaveny vlastním příslušenstvím s vysoušečem vlasů dále telefonem, televizorem s mezinárodní nabídkou programů, klimatizací, menší ledničkou, internetovým připojením. Každý z pokojů má i vlastní balkon nebo terasu.

 

→ Přejít na 163 termínů dovolené Naxos - Astir of Naxos ****
v cenách od 20 290 Kč do 46 890 Kč