Qawra - Hotel Euroclub ***+

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Ubytování: Hotel Euroclub
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x uvedená strava, výlet v destinaci (bude spojen s cestou z/na letiště), letenka, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

POLOPENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů. Za příplatek možnost PLNÉ PENZE nebo ALL INCLUSIVE.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem, vlastní soc. zařízení, SAT TV, telefon, fén, stropní větrák. Lednička a trezor (za poplatek).

Popis

Poloha: hotel po celkové rekonstrukci se nachází na severu ostrova poblíž centra města Qawra. V okolí najdete spoustu obchůdků, restaurací, barů a pláží. Jedná se o hotel městského typu, který je však výborně situován. Hotel může sloužit jako skvělá základna k výletům do různých částí ostrova, jelikož pouhých 100 m od hotelu se nachází autobusové nádraží. Od letiště je hotel vzdálen necelých 20 km.

Pláž: pouhých 130 metrů od hotelu se nachází písečná pláž, které jsou na Maltě velice výjimečné. V blízkosti hotelu také najdete velké množství skalnatých pláží, které jsou však na Maltě přizpůsobeny pro turisty a vybaveny například žebříky pro bezpečný vstup do moře.

Vybavení: venkovní bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, hotelový bar, internetový koutek, prádelna, non stop recepce, WiFi ve společných prostorách (zdarma), výtah.

Sport a zábava: v okolí hotelu je k dispozici velké množství vodních sportů či možnost potápění (za poplatek). V blízkosti hotelu se nachází také slavné kasíno Oracle, kde si například můžete vyzkoušet živý poker, blackjack či ruletu.

Poznámka : příplatek za neobsazené lůžko/pokoj 1/1 +9 990 Kč/týden, příplatek za plnou penzi +1 990 Kč/týden, příplatek za all inclusive +4 490 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy. Pokoje na zpětné potvrzení.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Qawra - Hotel Euroclub ***+
v cenách od 15 990 Kč do 19 490 Kč