ŠPANĚLSKO, COSTA BRAVA PRO SENIORY

!!!NAVÍC SI KAŽDÝ SENIOR MŮŽE VZÍT S SEBOU JEDNOHO NESENIORA ZA STEJNÝCH PODMÍNEK!!!

 

 

 

O Roses

Roses je letovisko v severní části pobřeží Costa Brava, pouhých 30 kilometrů od hranic s Francií. Tato původem rybářská vesnička se postupně rozvíjí v živé, moderní turistické letovisko s nepřeberným množstvím obchodů, barů, restaurací, ale i kulturních zajímavostí a sportovních aktivit. Letovisko se rozkládá ve stejnojmenné zátoce lemované krásnými plážemi s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Kolem pláže se táhne populární promenáda, na které si můžete vychutnat středomořskou atmosféru společně se sklenkou vína nebo některým z místních vynikajících pokrmů, jimiž je oblast vyhlášená. Pro zájemce o kulturní památky je Roses vynikajícím výchozím bodem pro výlety. Kromě citadely z 16. století, která se nachází přímo v srdci letoviska, stojí jistě za návštěvu pouhých pár kilometrů vzdálené město Figueres, rodiště Salvadora Dalího, a samozřejmě také Barcelona. Díky poloze pár kilometrů od francouzských hranic jsou navíc dostupná rovněž známá francouzská města Perpignan nebo Carcassonne. Vydejte se s námi poznat tuto zatím málo známou oblast Španělska a uvidíte, že si vás Roses svojí kombinací krásných pláží, vynikající kuchyně a množstvím zajímavostí určitě získá!

 

 

 

VICTORIA 3*ELITE

Popis hotelu: kompletně zrekonstruovaný hotel Prestige Victoria leží na nábřeží města Santa Margarita Beach, pouze 2 km od centra letoviska Roses. Rozsáhlý komplex díky modernímu zařízení, přímému vstupu na pláž a unikátnímu spa wellnes centru vám poskytne kompletní odpočinek. Hotel je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené s rodinou či přáteli.  
Vybavení hotelu: výtah, bazén, dětský bazén, bezbariérový přístup, výtah, restaurace, bar, kavárna, TV místnost, Wi-Fi připojení, spa wellnes centrum, solárium. 
Vybavení pokoje: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, satelitní TV, telefon, bezpečnostní schránka, minibar. 
 
 
 

CORAL PLATJA 3*ELITE

Popis hotelu: kompletně zrekonstruovaný hotel 
v koloniálním stylu se nachází u pláže, pouhých 300 metrů od centra letoviska Roses. Charakteristickou vlastností tohoto hotelu je bezpochyby vynikající kuchyně a jedinečné zařízení, díky kterému Váš pobyt zde bude jistě nezapomenutelný.  
Vybavení hotelu: výtah, bazén, bezbariérový přístup, výtah, restaurace, bar, kavárna, TV místnost, Wi-Fi připojení, solárium, parkoviště. 
Vybavení pokoje: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, satelitní TV, bezpečnostní schránka, minibar. 


 

*Upozornění: ubytování v jednom z výše uvedených hotelů. Název konkrétního hotelu bude upřesněn cca 7 dní před odletem spolu s pokyny na cestu.


 

image

TERMÍNY A REZERVACE ZDE

 
 
Můžete se zeptat, nebo rovnou rezervovat:
(do formuláře prosím uveďte název zájezdu)