Hotel SNP, Demänovská Dolina,

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Nízké Tatry
Ubytování: Hotel SNP, Demänovská Dolina,
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 1x ubytování
1x polopenze
zdarma wifi ve společných prostorech hotelu
1x za pobyt do termálního bazénu v hotelu Máj v Liptovském Jáně, nebo na termální koupaliště u hotelu Máj (v letních měsících) BONUSY PRO VŠECHNY KLIENTY HOTELŮ SOREA: 30 % sleva na vstup do Aqua relax v Tatranské Lomnici 30% sleva do wellness centra v hotelu Baník na Štrbském Plese 30% sleva na vstup do krytého bazénu s termální vodou v hotelu Máj v Liptovském Jáně 20% sleva na bowling v hotelu Hutník v Tatranských Matiaroch
Cena nezahrnuje: Pes za poplatek 12 Eur/den. Při vyprodání 1- lůžkových pokojů lze ubytovat 1 osobu ve 2- lůžkovém pokoji za příplatek 230 Kč/den.
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Hotel se nachází v nejnavštěvovanější lokalitě Nízkých Tater v Demänovské Dolině. Jedna z nejkrásnějších dolin měří celkem 16 km, leží jižně od Liptovského Mikuláše a je součástí Národního parku Nízké Tatry. Popularitu jí zajišťují nejen ideální lyžařské podmínky ale i světoznámé jeskyně, vhodné terény pro letní turistiku, překrásná fauna jako i příznivé klimatické podmínky. Kompletně zrekonstruovaný hotel společnosti SOREA nabízí hostům k aktivnímu využití volného času saunu, masáže, stolní tenis, biliard, půjčovnu kol, volejbalové hřiště. Pro děti je zde připravena herna a venkovní hřiště.

Stravování

Polopenze. Snídaně i večeře formou teplých a studených bufetových stolů.

Lyžování: hotel leží přímo ve známém lyžařském středisku Jasná s nejlepšími lyžařskými terény na celém Slovensku. K dispozici je zde kabinková lanovka, 7 sedačkových lanovek, 16 lyžařských vleků a 36 km upravených svahů a sjezdových tratí jako i 30 km terénů s možností běžeckého lyžování. Sjezdovka s lyžařským vlekem je přímo u hotelu (50 m). DÍTĚ ZDARMA: dítě 3 - 8 let zdarma s nárokem na přistýlku a polopenzi. (Platí pro ubytování s 2 dospělými a vždy jen jedno na pokoj.)

Ubytování

2- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV. V období od 09.08.2018 do srpna 2019 bude v hotelu probíhat výstavba nového wellness centra. Hotel bude stále v provozu, ale s je třeba s těmito okolnostmi počítat.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Hotel SNP, Demänovská Dolina,
v cenách od 990 Kč