Edinburgh - Easy Fly (letecky)

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Velká Británie Skotsko
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Přílety: Praha
Cena zahrnuje: letecká doprava Praha - Edinburgh - Praha
2x nocleh v hotelu v Edinburghu (v některých termínech 3-4 noci)
snídani v hotelu
Cena nezahrnuje: transfery v Edinburghu (z letiště do centra jezdí přímý bus Airlink)
komplexní pojištění (storno zájezdu a léčebné výlohy)
vstupy do objektů
služby průvodce či delegáta CK
místní poplatek cca 1 libra / noc
zobrazit 2 termíny
Září 2018
zobrazit 4 termíny
Říjen 2018
zobrazit 5 termínů
Listopad 2018
zobrazit 4 termíny
Prosinec 2018
zobrazit 4 termíny
Leden 2019
zobrazit 4 termíny
Únor 2019
zobrazit 4 termíny
Březen 2019
 

Popis zájezdu

Tento letecký zájezd je určen pro individuální cestovatele, kteří chtějí strávit několik dní v hlavním městě Skotska - Edinburghu. Edinburgh, hlavní město skotské whisky, mužů v sukních a skotských dudáků, je nejlákavějším městem v severní Evropě. Strážcem města je hrad, který na něj shlíží z vrcholku hory a do hloubek nádherných jezer, což dodává Edinburghu jeho působivou a neopakovatelnou atmosféru. Kolem Edinburghského hradu se klikatí dlážděné uličky s domy z 18. století, které jsou obklopeny četnými parky. Nezapomenutelná je pak procházka tzv. královskou mílí.

Je možné prodloužení pobytu v Edinburghu o další den. Zpravidla odlet ve čtvrtek, návrat v neděli. Váš pobyt v Edinburghu si můžete zpestřit jednodenními výlety po dalších zajímavých místech této krásné země. Zájezd je určen pro individuální turisty. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky. Fakultativní výlety: Skotskou historií Odjezd z Edinburghu v 9. hodin ráno. Během tohoto výletu nejprve zamíříte na skotskou Vysočinu kde navštívíte nejslavnější skotský hrad - Stirling. Dále vzpomenete skotského hrdinu Williama Wallace (kdo by neznal film Statečné srdce?!). Poté se vypravíte do typické skotské palírny whisky Glengoyne, kde budete mít možnost ochutnávky. Následně možnost procházky přes vesnici Deanston a čas na oběd. Odpoledne se zastavíte v oblasti Trossachs a zavítáte k překrásnému jezeru Loch Lomond.Večer návrat do Edinburghu (kolem 18.00). Skotskou Vysočinou Napříč skotskou Vysočinou se vydáme k jezeru Loch Ness. Z Edinburghu vyrazíme kolem hradu Stirling směrem na Glencoe. Dále budeme pokračovat přes město Fort William a kolem nejvyšší hory Skotska, Ben Nevis až k jezeru Loch Ness. Na břehu jezera si budete moci prohlédnout hrad Urquhart Castle. Dojedeme až do města Inverness, odkud se pak budeme vracet zpět. Cena výletů zahrnuje dopravu a anglicky mluvícího průvodce. Vstupy do objektů nejsou zahrnuty v ceně výletu. Stirling Castle - 14 GBP, Urquhart Castle - 8 GBP

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.

Program zájezdu

0. den

1.den: Odlet z Prahy do Edinburghu. Individuální transfer do hotelu, ubytování, volno. 2.den: Pobyt v Edinburghu, možnost individuální návštěvy místních památek a zajímavosti. Nebo fakultativního výletu mimo město. 3. den: Odlet z Edinburghu zpět do Prahy.

 

→ Přejít na 27 termínů dovolené Edinburgh - Easy Fly (letecky)
v cenách od 5 790 Kč do 12 890 Kč