Ostrov Brač - Bol - Hotel Bluesun Borak - 5 nocí

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Brač Bol
Ubytování: Hotel Bluesun Borak
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava:
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování na 5 nocí, 5 x polopenzi, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění storna a léčebných výloh, služby delegáta, parkování
zobrazit 7 termínů
Květen 2024
zobrazit 30 termínů
Červen 2024
zobrazit 1 termín
Červenec 2024
zobrazit 1 termín
Srpen 2024
zobrazit 27 termínů
Září 2024
 

Popis zájezdu

Popis

Bluesun Hotel Borak 3* - ukrytý v borovém lese s výhledem na průzračně modré moře, přímo u promenády, která vede k pláži Zlatni rat. Hotel je vzdálen 10 minut klidné chůze od centra městečka Bol, na ostrově Brač.

Ubytování: Pokoje jsou renovované v roce 2022.

Dvoulůžkový pokoj Classic: velikost 20 m 2 , koupelna, WC, klimatitace, SAT TV, WiFi

Dvoulůžkový pokoj Standard: velikost 20 m 2 , koupelna, WC, klimatitace, SAT TV, WiFi, balkon do zeleně nebo směrem na moře

Stravování: polopenze - snídaně a večeře.

Restaurace na pláži „Borak" - Restaurace na pláži „Borak“ je během dne místem pro oběd nebo osvěžení, a navečer se stává kulisou pro romantické večery pod hvězdami s živou hudbou.

Koktejl bar “Bolero” - V bezprostřední blízkosti hotelu, v přírodním chládku borového lesa s výhledem na moře, se nachází bar „Bolero“, bar, který nebudete chtít opustit.

Bazén: v enkovní bazén o ploše 164 m 2 , lehátka, slunečníky. Možnost pronájmu ručníků k bazénu nebo na pláž

Sport : fitness (v ceně ppbytu). Za poplatek další sportovní aktivity: tenisové kurty (20 kurtů), košíková, házená, plážový volejbal, pronájem jízdních kol, kurzy potápění, surfování a plachtění

Zábava : Koktejl bar “Bolero”, Aperitiv bar, Bar u bazénu, Letní terasa, Noční klub v Bluesun hotelu Elaphusa, Aktivity pro děti, Mini klub a mini disko (během sezóny), Venkovní hřiště, Venkovní dětský bazén

Parkování: 8 Eur/den/auto - platba na recepci

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: recepce, dětský klub, restaurace, bar, bazén, fitness, noční klub, letní terasa, tenisové kurty, vodní sporty, internet (WIFI), klimatizace.

Sport a zábava: tenis, windsurfing, šlapadla, vodní sporty.

dětská postýlka ny vyžádání 10 Eur/den- platba na místě

Hotel Bluesun Borak: Sleva First minute:

Sleva -15 % za včasný nákup do 31. 12. 2023

Sleva -10 % za včasný nákup do 29. 2. 2024

Slevy neplatí pro pobyty od 29.6. do 30.8. 2024

Destinace: Ostrov Brač je třetí největší ostrov v Jaderském moři. Je znám těžbou bílého mramoru, který byl použit na stavbu Bílého Domu ve Washingtonu. Ostrov láká turisty především výbornými klimatickými podmínkami a bujnou vegetací, na místě pak překvapí malebností kontrastu bílých skal, zeleného porostu a sytě modrého moře.
Bol leží na jižním pobřeží ostrova Brač. Městečko zabírá poměrně dlouhou část pobřeží, lemovaného dlouhými oblázkovými a písčitými plážemi. Pobřežní promenáda láká nejen k večerním procházkám, ale i k posezení a ochutnávce kvalitního vína, kterým je Bol nad jiné proslulý. Restaurace jsou zde vyhlášené řadou specialit. Většina návštěvníků směřuje k místu, kde se nachází zvláštní geomorfologický útvar - pláž Zlatni rat. Tento 600 metrů dlouhý oblázkový poloostrov vytváří velkolepý šíp lemovaný borovými háji a zasahující kolmo do moře. Letovisko Bol zaujímá jedno z předních míst v hodnocení kvality poskytovaných služeb, čistoty pláží, nabídky kulturních a sportovních aktivit.

 

→ Přejít na 66 termínů dovolené Ostrov Brač - Bol - Hotel Bluesun Borak - 5 nocí
v cenách od 10 050 Kč do 15 550 Kč