Jelsa - Hvar hotel ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Hvar Jelsa
Ubytování: Hvar hotel
Strava: All Inclusive
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: doprava ze základních míst (další za příplatek)
7x ubytování
7x plná penze: snídaně - bufet (07:00 - 10:00), oběd - bufet (12:00 - 14:00), večeře - bufet (19:00 - 21:00), nápoje k obědu a večeři (voda, džusy, točená voda pivo, červené a bílé víno),
Nápoje v baru u bazénu (08:00 - 23:00); neomezená konzumace nápojů: voda, džusy, točené víno červené a bílé víno, domácí lihoviny, odpolední svačina a káva
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
Wi-Fi
Fitness zóna, venkovní bazén s mořskou vodou, vnitřní vyhřívaný bazén s mořskou vodou (otevřený mimo hlavní sezónu), lehátka u bazénu (podle dostupnosti)
živá hudba 1-3x týdně, dalmatská večeře (1x týdně)
animace pro děti (červen, červenec, srpen)
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění
povinná pobytová taxa (platí se v CK/u prodejce)
trezor 3 EUR/den - platí se na místě v recepci
klimatizace (na vyžádání) 7 EUR/den - platí se na místě
dětská postýlka pro dítě do 2 let (na vyžádání) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci
zobrazit 3 termíny
Květen 2024
zobrazit 3 termíny
Červenec 2024
zobrazit 4 termíny
Srpen 2024
 

Popis zájezdu

Popis

Hotel Hvar má výtah a celkem 205 pokojů Všechny dvoulůžkové pokoje mají manželskou postel (s možností dvou samostatných lůžek), telefon s přímou volbou, TV s plochou obrazovkou, stropní ventilátor, klimatizaci a koupenu se sprchou.

Většina dvoulůžkových pokojů má balkon nebo terasu. Pokoje Economy jsou výhradně na

park stranu a mají francouzské okno.

Comfort pokoje (17 m2)

Všechny pokoje typu Comfort jsou buď na mořskou stranu nebo do parku. Mají manželskou postel (s možností dvou samostatných lůžek), klimatizaci, sprchu, telefon, stropní ventilátor, TV s plochou obrazovkou, vysoušeč vlasů.

Na předchozí vyžádání a za příplatek lze do pokoje umístit třetí lůžko nebo dětskou postýlku.

Rodinné pokoje jsou dva dvoulůžkové spojené pokoje. Jsou určené pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Economy pokoje

Pokoje jsou na parkovou stranu s francouzským oknem, menší velikosti než pokoje Comfort. Všechny pokoje mají manželskou postel (s možností dvou samostatných lůžek), klimatizaci, sprchu, telefon, TV s plochou obrazovkou, stropní ventilátor a vysoušeč vlasů. Na předchozí vyžádání a za příplatek lze do pokoje umístit třetí lůžko nebo dětskou postýlku.

Plná penze probíhá v hotelové restauraci: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:00 - 14:00) a večeře (19:00-21:00), vše formou švédských stolů.

Další občerstvení probíhá na baru u bazénu a to do 8:00 – 23:00 hodin, kde je v nabídce široký sortiment teplých a studených nápojů, koktejly, živá hudba a animační program (pro děti).

Hostům je k dispozici: recepční služba (24 hodin denně), venkovní bazén s mořskou vodou, kosmetický salon za příplatek, animace pro děti i dospělé, Wi-Fi, informační koutek a malá knihovna, směnárna, trezor na recepci za poplatek, hotelové parkoviště.

Ze sportovních aktivit je možný: stolní tenis tenisové kurty, minigolf (za příplatek), posilovna.

Lehátka u bazénu jsou v ceně. Domácí zvířata za příplatek.

Hotel disponuje i sálem pro firemní jednání (kongresy).

Krásné prostředí, příjemné klima, mnoho kulturních a historických památek, krásné pláže, četné kavárny, restaurace a bary zvou k návštěvě Jelsy.

Hotel Hvar vám nabízí mimořádné příležitosti k odpočinku, návštěvě jedinečných zátok a jeho ostrovních zákoutí. Je to ideální místo pro pasivní i aktivní odpočinek.

Doplňující informace k autobusové dopravě: Autobus na ostrov Hvar nezajíždí, trajektem z přístavu Split cestují klienti sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Stari Grad do místa ubytování ve městečku Jelsa na ostrově Hvar NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují). Klienti si vše zajišťují sami svépomocí a platí na místě (využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy).

Poloha: do 200 m od moře

Vybavení: prodejna se suvenýry, směnárna, trezor na recepci , bazén vnitřní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, terasa, internetový kout, masážní salón.

Sport a zábava: fitness studio, tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, půjčovna jízdních kol, půjčovna skútrů.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.3.2024 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! (EB) Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně

Hvar hotel: Hotel se nachází na zalesněném kopci nedaleko městečka Jelsa na ostrově Hvar, který právem patří mezi 10 nejkrásnějších ostrovů  světa. Z Jelsy je jedinečný výhled na ostrov Brač, Biokovo a Makarskou riviéru. Pláže jsou přírodní oblázkové, kamenité, skalnaté, betonová plata vzdálená 100-200 m od hotelu.

Destinace: Nachází se na severním pobřeží ostrova a je zhruba v jeho středu. Původní rybářská osada se stala živým turistickým centrem, které Vám může nabídnout nejen pobyt na pláži, ale také příjemné procházky spletí uliček a starobylých náměstí s nádherným parkem na samém mořském břehu. Díky velké členitosti pobřeží je kolem městečka několik malebných zátok, ve kterých jsou jak oblázkové, tak písečné pláže. Na dvou písečných plážích (Mina a Grebišče) je vhodné koupání i pro malé děti (pozvolný vstup do moře). V městečku je spousta kaváren, cukráren, restaurací, samoobsluh a tržiště. Ke shlédnutí je zde kostel sv. Jana, farní kostel sv. Fabiána a sv. Šebestiána, pozůstatky řecké strážní věže zvané Tor, která byla ve 4.-3. st. př. n. l. postavena z megalitických bloků. V blízkosti leží jeskyně Grapčeva Špilja.
Večerní procházka světly ozářenou Jelsou za šumění moře bude pro Vás krásným zážitkem.

 

→ Přejít na 10 termínů dovolené Jelsa - Hvar hotel ***
v cenách od 15 828 Kč do 24 359 Kč