Vrsar - Koversada Naturist Resort - apartmány ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Istrie Vrsar
Ubytování: Koversada apartmány
Strava: Bez jídla
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
výměna lůžkovin a ručníků každý čtvrtý den
klimatizace
závěrečný úklid
pobytová taxa
parkování (nehlídané)
WI-FI připojení k internetu
doprava
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)
zobrazit 1 termín
Květen 2020
zobrazit 4 termíny
Červen 2020
zobrazit 5 termínů
Červenec 2020
zobrazit 4 termíny
Srpen 2020
zobrazit 2 termíny
Září 2020
 

Popis zájezdu

Popis

Nudistické centrum Koversada s délkou pláží až 5 km je jedním z nejznámějších takovýchto středisek v Evropě. V náručí nedotčené přírody a čistého moře zde našli nudisté z celého světa své ideální místo, kde strávit léto. V roce 1972 se zde uskutečnil 13. světový kongres nudistů a od té doby je toto definitivně zařazeno mezi světovou nudistickou nabídku. Dříve jméno Koversada nosil jenom jeden ostrůvek, dnes je Koversada rozsáhlý areál, kde můžete kempovat na samotě nad Limským zálivem, s vlastním připojením vody a kanalizace, na ostrůvku Koversada, na který se dostanete přes most, ale kam nemůže automobil, ale i na pasekách, kde jste obklopeni lidmi, kteří si přejí léto prožít stejným způsobem. Naše CK zde nabízí ubytování v pokojích s polopenzí v pavilonech nebo ubytování v apartmánech bez stravy. Pokoje s polopenzí naleznete pod jiným číslem zájezdu.

Apartmány pro 2-6 osob mají vybavený kuchyňský kout včetně kávovaru, SAT/TV, telefon, trezor, WI-FI, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkon nebo terasu.

1/3 (1/2+1) APT N31- má dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím křeslem pro 1 osobu.

1/4 (1/2+2) APT N41 - má dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 dospělé osoby.

1/4 (1/2+2) APT N41 B - má dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 dospělé osoby, je umístěn v samostatné vilce.

1/6 (2/2+2) APT N62 - má 2 dvoulůžkové ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 dospělé osoby.

Hostům s polopenzí je k dispozici klimatizovaná restaurace „Amfora“, kde lze zajistit i diabetickou nebo vegetariánskou stravu. Dále jsou zde restaurace á la carte (např. rybí restaurace Batana), pizzerie, několik snack barů, dvě samoobsluhy, stánek se suvenýry a tiskem, kadeřnický salón, ambulance, směnárna, taneční terasa. V hlavní sezoně resort zajišťuje zábavné animace pro dospělé a děti denně kromě soboty. Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací, večerní dětský program, tvůrčí dílny. Pro dospělé v rámci animace: zumba, aquaerobik, aerobik, sportovní turnaje, dále večery s živou hudbou, různá vystoupení a show na terase. Kemp má několik sociálních zařízení se sprchami. Je zde také několik dětských hřišť. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, nabídka vodních sportů a zábavy, petanque, nordic walking. 

Pláže jsou kamenité s betonovými platy na slunění, místy se sprchami, možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Jeden díl pláže naproti ostrůvku je nasypán pískem a přizpůsoben dětem. Psi jsou zde vítáni, mají vyhrazenou svou část pláže.

Poloha: do 300 m od moře

Vybavení: prodejna se suvenýry, pizzerie, restaurace a lá carte, terasa, kadeřnictví, dětské hřiště, pošta, ambulance, stánek s novinami, samoobsluha, večerní hudba, stánek s občerstvením.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, aquaaerobic, ranní gymnastika, aerobic, túry na kolech.

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!

Dětská postýlka pro dítě do 2 let (na vyžádání) - ZDARMA !

Stravování je formou švédského stolu a je možné objednat pouze pro všechny osoby v apartmánu.

MIMOŘÁDNÁ SLEVA -10 % Z UBYTOVÁNÍ PŘI ZAKOUPENÍ OD 16.3. DO 15.4.2020 PRO TERMÍNY POBYTU 23.5. - 1.8.2020 (SPO 4)

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

 

→ Přejít na 16 termínů dovolené Vrsar - Koversada Naturist Resort - apartmány ****
v cenách od 18 790 Kč do 35 540 Kč