Tenerife - Labranda Isla Bonita ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Tenerife Playa de las Américas
Ubytování: Labranda Isla Bonita
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu


Varianta 1:

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Brno
zobrazit 1 termín
Srpen 2019
zobrazit 2 termíny
Září 2019
zobrazit 4 termíny
Říjen 2019
 

Varianta 2:

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 3 termíny
Říjen 2019
zobrazit 5 termínů
Listopad 2019
zobrazit 1 termín
Prosinec 2019
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: V jižní části ostrova, 22 km od letiště, v letovisku Costa Adeje.

Pláž: Pláž Faňabé s tmavým pískem je od hotelu vzdálena cca 400 m od hotelu a pláž se světlejším pískem Playa del Duque asi 900 m.

Sport a zábava: V hotelu je tenisový kurt, kulečník, šipky, stolní tenis, fotbalové a basketbalové hřiště.

Obchody: V blízkosti hotelu se nachází několik obchodů a luxusní nákupní centrum. Asi 2 km od hotelu, v centru Playa de las Américas, jsou další obchody, bary a restaurace.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení v baru u bazénu a místní alkoholické i nealkoholické nápoje (od 10.00 do 23.00 hodin). Za příplatek lze objednat all inclusive Deluxe, který navíc zahrnuje výměnu ručníků k bazénu, značkové mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Ubytování

Ve dvou pětipatrových budovách hotel nabízí celkem 437 pokojů. Hostům je k dispozici recepce, 8 výtahů, internetový koutek (za poplatek) a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, 2 restaurace, bary, dětský klub (děti 4 - 12 let), masáže, kadeřnictví, pronájem aut a placené parkoviště. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), 2 bazény pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, na střeše hotelu sluneční terasa pro nudisty. Hotel pořádá animační program pro děti i dospělé.

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, má modernější zařízení a nacházejí se ve vyšších patrech hotelu. Za příplatek je možné objednat pokoj Superior s výhledem na bazén. Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

 

→ Přejít na 16 termínů dovolené Tenerife - Labranda Isla Bonita ****
v cenách od 17 290 Kč do 27 190 Kč