To nejlepší z Londýna + LEDNOVÉ NÁKUPY VE SLEVÁCH (letecky z Prahy)

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Velká Británie Anglie Londýn
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: letenka Praha – Londýn – Praha se všemi poplatky (kabinové zavazadlo dle pravidel letecké společnosti)
transfer letiště – Londýn (hotel) – letiště
3x ubytování v Londýně v hotelu 3* ve 2lůžkových pokojích, popř. 3lůžkových
3x snídaně
průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
tištěný průvodce městem zdarma
Cena nezahrnuje: zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz. níže)
cestovní pojištění
přesuny v Londýně místní dopravou – doubledecker, metro, vlak, projížďka lodí po Temži: 70 GBP / celý pobyt
doporučené kapesné: 170 GBP (včetně dopravného)
vstupné na místě
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 700 Kč
zobrazit 1 termín
Leden 2020
 

Popis zájezdu

Popis

Eurovíkend plný slev a výprodejů s fundovaným průvodcem – sen každého, kdo miluje nakupování. Povánoční slevy až 80 % – vyprodává se všechno. A navíc uvidíte nejzajímavější památky, projedete se po Temži nebo třeba doubledeckerem. Zažijte s námi pravé anglické nákupy a poznejte tepající Londýn!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

The Shard

Dospělý 930.00 Kč
Dítě 790.00 Kč
Student 750.00 Kč
Senior 0.00 Kč
Jiný 0.00 Kč

Cestovní pojištění: EASY (35 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (98 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Stravování

snídaně v hotelu formou bufetu
během dne při prohlídce Londýna bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení
poblíž hotelu je možnost navštívit některou z restaurací nebo občerstvení

Ubytování

hotel 3* se snadným přístupem do centra Londýna
na pokojích je k dispozici varná konvice + čaj a káva zdarma (dle typu hotelu)
na pokojích jsou k dispozici ručníky, mýdlo a vysoušeč vlasů (dle typu hotelu)

Program zájezdu

1. den

Z Prahy budeme odlétat v brzkých ranních hodinách. Po příletu do Londýna se přesuneme zajištěným autobusem do hotelu. Po menším odpočinku se podíváme do centra   Londýna. Prohlédneme si náměstí Trafalgar Square, na kterém najdeme slavný  Nelsonův sloup , dále uvidíme Piccadilly Circus, Covent Garden (nádherná čtvrť, kde můžeme najít venkovní kavárny, stylové obchody a trhy...), Čínskou čtvrť a den můžeme zakončit večeří v  SOHO . Večer návrat na hotel společně nebo individuálně.

2. den

Dnešní den bude ve znamení nákupů, ale uvidíme i slavnou londýnskou pevnost a ikonický zvedací most. Po snídani nás bude čekat známé obchodní centrum  Westfields , které nabízí snad nekonečný výběr různých obchodků. Jestliže nás nezaujme velké obchodní centrum, budeme mít možnost nakoupit si na proslulé nákupní ulici Oxford Street. Na Oxford Street se nachází i slavný Primark, ale i mnoho malých obchůdků.  Odpoledne poplujeme lodí po Temži na druhou stranu Londýna ke slavné pevnosti Tower of London a ikonickému zvedácímu mostu Tower Bridge. Navštívíme také největší mrakodrap ve Velké Británii  The Shard , ze kterého se můžeme kochat krásným výhledem na město (vstupenky pro předem objednané zájemce). V podvečerních hodinách se společně nebo individuálně vrátíme na hotel. 

3. den

Navštívíme Portobello Road Market a projdeme po jižním nábřeží Temže. Po snídane se přesuneme do malebné čtvrti  Notting Hill , kterou proslavil stejnojmenný film s Julií Roberts. Naším očím neuniknou ani krásné budovy ve viktoriánském stylu. V této čtvrti se nachází   trh  Portobello Road Market , na který máme dnes zamířeno. Tyto trhy jsou místem, kde seženete různé starožitnosti, šperky, oblečení, ovoce, zeleninu a mnoho dalšího. Poté se přesuneme do  centra   Londýna . Můžeme se těšit na prohlídky jižního nábřeží řeky Temže a část City  a  Southwark. Čeká nás: St. Paul´s Cathedral ,  Shakespearovo  divadlo Globe ,  Tate Modern a Millenium Bridge .  Poté se přesuneme k proslulému paláci a pevnosti Jejího Veličenstva, Tower of London a nejslavnějšímu zvedacímu mostu Tower Bridge.  V podvečerních hodinách se společně nebo individuálně vrátíme na hotel.

4. den

V případě příznivýh časů letů budeme mít možnost strávit dopoledne individuálně a poté nás bude čekat odlet zpět do ČR.  V případě odletů v pozdních odpoledníh hodinách, v poslední den můžeme navštívit další zajímavé londýnské čtvrti (například Greenwich). Je možné také navštívit londýnská muzea zdarma  ( British Museum ,  National Gallery )  či využít volno k dalším nákupům  (Oxford Street,  Camden Town,  Stratford Shopping Centre) .  V  dopoledních/odpoledních hodinách se objednaným transferem přesuneme od hotelu na letiště.  Přílet do Prahy  bude ve odpoledních či nočních hodinách.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené To nejlepší z Londýna + LEDNOVÉ NÁKUPY VE SLEVÁCH (letecky z Prahy)
v cenách od 12 990 Kč