Lanzarote - Relaxia Olivina ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Lanzarote Puerto del Carmen
Ubytování: Relaxia Olivina
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 7 termínů
Říjen 2019
zobrazit 4 termíny
Listopad 2019
zobrazit 4 termíny
Prosinec 2019
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: V jihovýchodní části ostrova, 8 km od letiště, v letovisku Puerto del Carmen.

Pláž: Krásná a dlouhá pláž Los Pocillos se světle hnědým pískem je vzdálená cca 400 m od hotelu.

Sport a zábava: Stolní tenis a 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem jsou přímo v komplexu. V okolí jízda na koni, minigolf, půjčovna kol a osmnáctijamkové golfové hřiště. Na pláži vodní sporty, potápění, cyklistická trasa v letovisku.

Obchody: Přibližně 500 m od hotelu se nachází menší obchodní centrum, větší nákupní možnosti jsou ve 2 km vzdáleném městečku Puerto del Carmen.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové zahradě. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den.

Ubytování

Komplex se subtropickou zahradou (5 000 m 2 ) je rozdělen na 2 části oddělené komunikací s ubytováním v obou částech. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, internetový terminál (za poplatek), možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu (za poplatek, 30 minut denně zdarma na recepci), restaurace, 2 bary, dětský klub, místnost s televizí a videem, obchod. V zahradách jsou 3 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný, dva se slanou vodou) a 2 dětské bazény (jeden se slanou vodou, oba v zimních měsících vyhřívané), bar u bazénu, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hotel zajišťuje animační programy pro děti, večerní představení nebo živou hudbu pro dospělé.

Základní vybavení má stejné jako rodinný pokoj Basic, ale má lepší umístění a hezčí výhled. Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Samostatná dvoulůžková ložnice (se stropním ventilátorem) je od obývací části oddělena dveřmi. Do vybavení patří rozkládací pohovka, televize se satelitními programy, telefon, malá lednička, trezor (k pronájmu), koupelna s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa. Umístění - v méně atraktivních částech komplexu. Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

 

→ Přejít na 15 termínů dovolené Lanzarote - Relaxia Olivina ***
v cenách od 20 890 Kč do 36 900 Kč