Side - Hotel Lyra Resort Alexandria Club *****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Turecko Antálie Side
Ubytování: Lyra Resort Alexandria Club
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu


Varianta 1:

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 4 termíny
Srpen 2019
zobrazit 16 termínů
Září 2019
zobrazit 4 termíny
Říjen 2019
 

Varianta 2:

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Ostrava
zobrazit 2 termíny
Srpen 2019
zobrazit 13 termínů
Září 2019
zobrazit 1 termín
Říjen 2019
 

Varianta 3:

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Brno
zobrazit 2 termíny
Srpen 2019
zobrazit 13 termínů
Září 2019
 

Popis zájezdu

Stravování

Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:00 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 19:00 do 21:00 h) v hlavní hotelové restauraci, pozdní snídaně od 10:00 do 10:30 h, půlnoční občerstvení od 23:00 do 00:00 h, noční snack od 00:00 do 07:00 h, snack od 12:00 do 16:00 h, gözleme, wafle a donuty, zmrzlinu a neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů od 09:00 do 00:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny LCD TV/SAT, telefonem, Wi-Fi, trezorem (zdarma) a minibarem (zdarma). Možnost až dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě. Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Možnost ubytování také ve vilkách v zahradě - pokoje typu Club. Standardní pokoje Club jsou bez možnosti přistýlky, maximální obsazenost dva dospělí. Rodinné pokoje Club se dvěma ložnicemi nabízejí ubytování až pro čtyři osoby. Rodinné pokoje v hlavní budově s výhledem na moře na vyžádání. Maximální obsazenost tři dospělí a dvě děti, nebo čtyři dospělí.

Popis

Poloha: Hotel se nachází v oblasti Kizilagac, cca 20 km od centra letoviska Side, 10 km od Manavgatu a cca 75 km od letiště v Antalyi, přímo u dlouhé písčité pláže. V blízkosti se nacházejí obchůdky a autobusová zastávka s pravidelným spojením do Manavgatu.

Pláž: Dlouhá pláž s hrubším pískem a místy s oblázky se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA , vodní sporty za poplatek.

Vybavení: Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, pět a la carte restaurací (turecká, italská, asijská, mexická a řecká), konferenční sály, dva venkovní bazény, aquapark se skluzavkami a tobogany , dva dětské bazény, vnitřní bazén, vnitřní bazén pro děti, snack bar u bazénu, bar na pláži, miniklub, hřiště, animační programy pro děti a dospělé v češtině, amfiteátr, disco a obchody.
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách a na pokojích), slunečníky, lehátka a osušky u bazénu, fitness, turecké lázně, sauna, pára, plážový volejbal, basketbal, mini fotbal, stolní tenis, tenis, step, šipky, stolní hry, dětská postýlka (nutno předem objednat).
Za poplatek: Internetová kavárna, SPA centrum, masáže, peeling, biliár, osvětlení tenisového kurtu, telefon, fax, půjčovna aut, hlídání dětí, čistírna, lékař.

Sport a zábava: Animační program: O tom, že dovolená nemusí být jen o relaxaci, Vás přesvědčí naši čeští animátoři ve spolupráci s maskoty Karcoolkou a Lexou. Velkorysé prostory hotelu nabízí ideální zázemí pro sportovní i relaxační aktivity a je tak jen na Vás, kterou z nich si vyberete a zda se zapojíte, nebo budete jen přihlížet a povzbuzovat ostatní. Chybět nebude ani Karcoolčin dětský klub s programem pro Vaše děti. Večer se pak můžete těšit na zábavná představení připravovaná převážně místními umělci.
Animační sezona:
Karcoolčin dětský klub: 7.6.-15.9.
Animační programy pro děti i dospělé: 17.6.-15.9.

Doporučujeme: Krásný resort skládající se z hlavní budovy a vilek v pěstěné zahradě, s velikým bazénem a vlastním aquaparkem, se loni právem zařadil mezi nejoblíbenější hotely v naší nabídce. Těšit se můžete na vynikající kuchyni, komfortní ubytování, dobře vybavené fitness i SPA centrum. Dny plné slunce zářícího nad azurovým mořem pak doplňují naši animátoři svým programem, se kterým se starají o zábavu a legraci pro děti i dospělé. I letos tak bude hotel Lyra Resort Alexandria Club jedním z horkých tipů, kam vyrazit na báječnou a nezapomenutelnou dovolenou.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 27. 9. 2018. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2018.

 

→ Přejít na 55 termínů dovolené Side - Hotel Lyra Resort Alexandria Club *****
v cenách od 15 990 Kč do 26 490 Kč