Zlaté Písky - Hotel RIU Astoria ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Bulharsko Severní Černomoří Zlaté Písky
Ubytování: RIU Astoria
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu


Varianta 1:

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 1 termín
Srpen 2019
zobrazit 1 termín
Září 2019
 

Varianta 2:

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Brno
zobrazit 1 termín
Srpen 2019
zobrazit 1 termín
Září 2019
 

Varianta 3:

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Ostrava
zobrazit 1 termín
Srpen 2019
zobrazit 1 termín
Září 2019
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Tento hotelový komplex tvoří dvě budovy. Hotel se nachází přímo na přímořské promenádě, cca 80 m od písčité pláže a cca 200 m od centra letoviska.

Pláž: Pláž v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 80 m) je písčitá, prostorná a dlouhá několik kilometrů. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA (jejich celkový počet je však omezen prostorem, který má hotel k dispozici). Slunečníky a lehátka (mimo vyhrazený prostor) za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. Vše za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, zahrada, hlavní restaurace s terasou, asijská restaurace, snack restaurace, lobby bar s terasou, denní bar, bar u bazénu, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, krytý bazén, dětské hřiště a dětský klub RIU Land (pro děti od 4 do 12 let), bohaté mezinárodní animační programy pro děti a dospělé, RIU večerní programy.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu, fitness, šipky, vodní gymnastika, vodní polo.
Za poplatek: SPA centrum (masáže, sauna, vířivka).

Doporučujeme: Hotel RIU Astoria nabízí svým hostům ubytování v bezprostřední blízkosti pláže, velkou zahradu, služby all inclusive a bohaté animační programy. Díky své atmosféře je ideální pro všechny, kteří vyhledávají hotelová letoviska plná zábavy a atrakcí.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 28. 9. 2018. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2018.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), pozdní snídaně, odpolední občerstvení (sendviče, moučníky, zmrzlina) v snack restauraci, dvakrát týdně tematické večeře formou bufetu, jednou za pobyt večeře ve stylové restauraci – místa nutno předem objednat, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech a restauracích od 10:00 do 24:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma), trezorem (za poplatek) a chladničkou. Jsou zde k dispozici dvoulůžkové pokoje (DBL) s možností jedné přistýlky (maximální obsazenost tři dospělí) a pokoje superior (DSR) s výhledem na moře a možností dvou přistýlek (maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti).

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Zlaté Písky - Hotel RIU Astoria ****
v cenách od 26 190 Kč do 30 890 Kč