Zlaté Písky - Hotel Lotos ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Bulharsko Severní Černomoří Zlaté Písky
Ubytování: Lotos
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu


Varianta 1:

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 1 termín
Srpen 2019
zobrazit 1 termín
Září 2019
 

Varianta 2:

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Brno
zobrazit 1 termín
Srpen 2019
zobrazit 1 termín
Září 2019
 

Varianta 3:

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Ostrava
zobrazit 1 termín
Srpen 2019
zobrazit 1 termín
Září 2019
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Hotel uprostřed rozsáhlé zahrady se nachází cca 500 m od centra letoviska Zlaté Písky a v bezprostřední blízkosti pláže (cca 20 m) .

Pláž: Široká písčitá pláž svažující se postupně do moře se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 20 m) . Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace s terasou, barbecue, lobby bar, bar u bazénu, venkovní minerální bazén, dětský minerální bazén, krytý minerální bazén (u hotelu Imperial), konferenční sály.
Zdarma: Wi-Fi v lobby baru, pravidelná doprava v komplexu, parkoviště, slunečníky a lehátka u bazénu.
Za poplatek: prádelna, internetový kout.

Sport a zábava v komplexu:
Zdarma: fitness, stolní tenis, šipky, aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo, boccia, plážový volejbal a fotbal, mezinárodní animační programy pro děti a dospělé, večerní programy šestkrát týdně, dětské diskotéky, dětský klub pro děti od 4 do 12 let.
Za poplatek: deset restaurací, tři tenisové kurty (zapůjčení tenisových raket a míčků za poplatek), dvě SPA centra (sauna, masáže, pára, kadeřnictví, salon krásy), balneologické centrum s léčivým bahnem, dvě centra na vodní sporty, vodní kola (nutno předem objednat).

Doporučujeme: Hotelový komplex Riviera se nachází v jižní části letoviska Zlaté Písky uprostřed příjemného zalesněného parku a zároveň v blízkosti písčité pláže. Představuje unikátní příklad harmonie architektury a komfortu.
Hotel Lotos**** je součástí komplexu Riviera Holiday Club. Tento komfortní hotel nabízí velmi kvalitní služby, ubytování blízko pláže, krásnou zahradu a velký výběr doplňkových služeb. Ideální místo pro strávení bezstarostné dovolené.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 28. 9. 2018. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2018.

Stravování

Polopenze. Snídaně (od 07:30 do 10:00 h) a večeře (od 18:30 do 21:00 h) jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Třikrát týdně tematické večeře.

Ubytování

Pokoje s balkonem a výhledem na moře a sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma) a minibarem (za poplatek). Bez možnosti přistýlky. Dále jsou zde k dispozici i apartmány A 2+2 (dvě místnosti - ložnice a obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou). Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Zlaté Písky - Hotel Lotos ****
v cenách od 20 490 Kč