Lignano - Apartmány Businelli, centrum, 5% sleva 1.Moment

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Friuli-Venezia Giulia Lignano
Ubytování: Businelli
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: týdenní pronájem apartmánu (od soboty do soboty)
všechny spotřeby (voda, el. energie, plyn)
klimatizace
plážový servis (cca 20.05.-15.09.2019 (1x slunečník, plážové křeslo a lehátko)
služby místní italské agentury (na místě česká asistence)
závěrečný úklid (kuchyňský kout si klient uklízí sám).
zobrazit 3 termíny
Srpen 2019
zobrazit 1 termín
Září 2019
 

Popis zájezdu

Popis

Velmi příjemné ubytování v centru letoviska, apartmány typologie Mono a Bilo, blízko pláže.
WiFi připojení, NEMO tour TIP.
Na místě pobytu ČESKÁ ASISTENCE.


Poloha a vybavení (Lignano Sabbiadoro, via Pordenone): středně velký rezidenční apartmánový dům s výtahem, situovaný v centru dění - nedaleko pěší zóny s obchody, restauracemi a bary, ale přesto na klidném místě, v blízkosti písčité pláže (jen cca 150 m). Doporučujeme těm, kteří vyhledávají rušnější místa. Apartmány různé typologie, velmi kvalitně zařízené s TV+SAT, mikrovlnnou troubou, WiFi, trezorem, klimatizací. Pes je povolen, malého vzrůstu, za poplatek 30 Eur/pobyt. Společná prádelna v objektu. Parkování (venkovní nebo případně garáž, záleží na konkrétním apartmánu) vždy pro 1 auto/byt. WiFi připojení k dispozici. Plážový servis je zahrnut již do ceny apartmánu – 1 slunečník, plážové křeslo a lehátko.

Lignano Sabbiadoro je centrální, nejživější a nejmodernější částí letoviska s pestrým denním i nočním životem. Promenády obklopuje spousta restaurací, barů, kaváren a pizzerií, obchodů a butiků. Kromě vyhlášených diskoték, různých sezónních koncertů nebo sportovních akcí pod širým nebem je tu také několik tématických parků, nabízejících zábavu pro děti i dospělé. Mezi nejvyhledávanější patří zoologická zahrada Punta Verde, vodní park s tobogány, skluzavkami a bazény – Aquasplash, dětský pohádkový svět – Gulliverlandia nebo Parco Junior. Dominantou a symbolem je Terasa Moře se svou výjimečnou architekturou a jejím umístěním přímo na moři – široká terasa s vyhlídkovými bary a restauracemi k relaxaci i odpočinku.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - POBYTOVÁ TAXA 2019
Oznámením dne 1. března v roce 2018 byla také v Lignanu stanovena pobytová taxa - pro apartmány a to ve výši 0,50 Eur/osoba a den. Taxa bude vyžadována i v tomto roce 2019, v období od května do září, děti do 12 let budou od tohoto poplatku osvobozeny. Její výše zatím není upřesněna, jakmile bude její výše oznámena místními úřady, bude tato informace aktualizována také na našem webu. 

Stravování

Všechny apartmány jsou plně vybaveny a zařízeny. V každém z nich je vlastní koupelna (umyvadlo, sprcha, WC, příp. bidet), vybavená kuchyňská linka se sporákem (nejčastěji plynovým), lednička a nádobí na vlastní vaření i stolování.

Ubytování

MONO - typ A 3 (maximálně pro 3 osoby): jedna místnost s dvojlůžkem a rozkládacím (případně vyklápěcím) lůžkem a TV, kuchyňský kout je součástí místnosti, koupelna se sprchou a WC. V některém apartmánu může být stěnou oddělena spací část s gaučem od obývací místnosti. Parkování pro 1 auto.
BILO - typ B 2/4 (maximálně pro 4 osoby): jedna ložnice s 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (2 osoby) a TV, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC. Parkování pro 1 auto.
BILO - typ B 3/5 (maximálně pro 5 osob): jedna ložnice s 3 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (2 osoby) a TV, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC. Parkování pro 1 auto.

 

→ Přejít na 4 termíny dovolené Lignano - Apartmány Businelli, centrum, 5% sleva 1.Moment
v cenách od 7 100 Kč do 18 100 Kč