Agia Paraskevi - TELIS ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Řecko Santorini Agia Paraskevi
Ubytování: TELIS
Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: letenku Praha - Skiathos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours)
Ceny jsou kalkulovány k datu: k 1.10.2018
Cena nezahrnuje: Volitelné doplatky: cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
snídaně: cca 6 EUR/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby
zobrazit 1 termín
Září 2019
 

Popis zájezdu

Stravování

Doporučujeme dokoupení rozšířené kontinentální snídaně, která je podávána formou bufetu na zastřešené terase u domu (platba na místě).

Popis

Poloha: Dvě dvoupatrové vily Telis jsou postaveny ve svahu nad krásnou písečnou pláží Agia Paraskevi. Na pláž se dostanete velmi rychle po vybetonovaném chodníku, který vede ze svahu k místní komunikaci. Cesta na pláž pak pokračuje po zpevněné cestě okolo hotelu Skiathos Princess. Cestu k pláži od horní vilky Telis II si můžete zkrátit, použijete-li schodiště, které vede od vilky Telis I. Nedaleko je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás doveze za pár minut k dalším krásným písečným plážím této oblasti, například Poros či Platania, a také do hlavního města Skiathos. V malé osadě Agia Paraskevi je obchod a taverny.

Vzdálenosti od pláže: cca 150 - 200 m
od autobusové zastávky: cca 50 m

Poznámka: Povinná pobytová taxa: 0,5 € za studio a noc. Poplatek je účtován za celé studio, nikoliv za osobu a platí se na místě.

Proč právě sem: V blízkosti pláže

Hezký výhled na moře

Velmi příjemné prostředí

Ubytování

Vybavení a služby: V dolním domě hotelu je recepce s posezením, kde si můžete pronajmout sejf, dále je zde malé muzeum s tkalcovským stavem.

Prostorná studia mají dvě lůžka nebo manželskou postel, některá studia mají třetí lůžko nebo rozkládací gauč. Studia jsou příjemně zařízena a mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizaci (za příplatek), TV/SAT, fén (na vyžádání v recepci) a Wi-Fi. Ze zastíněných balkónů je výhled na moře, boční výhled na moře nebo částečný výhled na moře a do zeleného údol. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Výběr konkrétního čísla pokoje:

Přízemí - studio č.12 s bočním výhledem na moře

1.patro - studia č.5, 6 a 8 s bočním výhledem na moře

Do poznámky Vaší objednávky nám prosím napište Vaše požadavky a preference a naši pracovníci Vás budou kontaktovat ohledně aktuálně volných pokojů.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Agia Paraskevi - TELIS ***
v cenách od 15 490 Kč