Ulcinj - Komplex Holiday Village Montenegro ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Černá Hora Jižní pobřeží Ulcinjská riviéra
Ubytování: Komplex Holiday Village Montenegro
Strava: All Inclusive
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Letecká doprava: 7x ubytování, 7x all inclusive, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní poplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb
zobrazit 3 termíny
Červen 2019
zobrazit 4 termíny
Červenec 2019
zobrazit 5 termínů
Srpen 2019
zobrazit 3 termíny
Září 2019
 

Popis zájezdu

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, v průběhu dne nápoje a občerstvení v hotelových a plážových barech (v resortem stanoveném čase).

Ubytování

renovované klimatizované dvoulůžkové a rodinné apartmány s možností až dvou přistýlek s balkonem, vlastní soc. zařízení, TV, minibar, trezor, fén. Dvoulůžkové rodinné apartmány s možností až tří přistýlek na vyžádání.

Popis

Poloha: komplex Holiday Village Montenegro (bývalý hotelový komplex Bellevue) s nádherným bazénovým komplexem položeným na samotné písečné pláži. Areál je situován cca 5 km od historického centra města Ulcinj.

Pláž: soukromá hotelová pláž v areálu s plážovým servisem zdarma je součástí "Veliké pláže", která se vyznačuje léčivými účinky písku zbarveného do černé barvy. Blahodárně působí na revmatismus, kloubní a kožní onemocnění.

Vybavení: nově zrekonstruovaný areál, recepce, restaurace, bary, venkovní bazény se sladkou vodou, lehátky a slunečníky (zdarma), venkovní posilovna (zdarma), hřiště pro plážový volejbal (zdarma), masážní salon pod širým nebem, centrum vodních aktivit na pláži, WiFi (zdarma).

Sport a zábava: zábavní, kulturní a animační programy organizované hotelem (v cizím jazyce), v okolí tenisové kurty, fotbalové hřiště (za poplatek), sezonní obchůdky a restaurace, historické centrum města Ulcinj je vzdáleno 4 km.

Náš názor: hotelový resort po kompletní rekonstrukci vlastněný uznávanou mezinárodní firmou se službami na vysoké úrovni a to vše na oblíbeném místě bývalého hotelového komplexu Bellevue.

Poznámka: Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko od +17 990 Kč/týden.
Kapacita na zpětné ověření.

 

→ Přejít na 15 termínů dovolené Ulcinj - Komplex Holiday Village Montenegro ****
v cenách od 15 612 Kč do 23 265 Kč