Střední Dalmácie - Galebka ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Galebka
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena nezahrnuje: Služby za poplatek: klimatizace (cca 0,5 EUR/hod., splatné v místě), malá domácí zvířata do 8 kg na vyžádání, platba v CK
zobrazit 2 termíny
Srpen 2019
zobrazit 3 termíny
Září 2019
 

Popis zájezdu

Stravování

bez stravy

Ubytování

studio pro 2 os. - místnost s manželskou postelí, kuchyňský kout s lednicí, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, balkon s pohledem na moře; s tudio pro 3 os. - místnost s manželskou postelí a samostatnou postelí, kuchyňský kout s lednicí, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, balkon s pohledem na moře; a partmán pro 5 os. - 2 ložnice, jedna s manželskou postelí a samostatnou postelí, druhá s manželskou postelí, malý kuchyňský kout s lednicí je umístěný v chodbičce, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, balkon s pohledem na moře.

Popis

Poloha: apartmány se nachází v rodinném domě ve městě Omiš na klidném místě, kde není větší provoz a odkud je nádherný výhled na moře. Vzdálenost k nejbližší oblázkové pláži je cca 250 m (cesta na pláž vede po schodech). Vzdálenost od centra Omiše, kde je tržnice, pošta, pekárna, obchody a restaurace, je asi 800 m a stejná vzdálenost je i na písečnou pláž v blízkosti hotelu Plaža Omiš.

Vybavení: tři ubytovací jednotky s klimatizací se nacházejí v podkroví domu, možnost využití společné terasy s venkovním posezením za domem. Ve dvoře je k dispozici gril. Parkování je zajištěno u domu pro 1 auto/apt. zdarma, možnost parkování v garáži na vyžádání.

Doporučujeme: Doporučujeme: Omiš je oblíbeným turistickým cílem nejen kvůli písečným plážím, ale i pro své památky a zajímavosti, kterých se ve městě i blízkém okolí nachází mnoho, např. pevnost Mirabelka, Radmanovy mlýny, svatyně Zakučac.

Obsazení: XX - XXXXX

Poznámka: pro skupinu přátel nebo větší rodinu doporučujeme pronájem apartmánů, které jsou na celém patře a mají k dispozici společnou terasu. Možnost nástupu libovolný den, rezervace musí navazovat.

Internet: WiFi zdarma.

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Střední Dalmácie - Galebka ***
v cenách od 7 640 Kč do 9 450 Kč