Baška Voda - Apartmány Estera ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Apartmány Estera
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování; pobytovou taxu; klimatizaci; wi-fi připojení; parkovné; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.800 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR
zobrazit 1 termín
Červen 2019
zobrazit 4 termíny
Červenec 2019
zobrazit 5 termínů
Srpen 2019
zobrazit 4 termíny
Září 2019
 

Popis zájezdu

Stravování

vlastní

Ubytování

apartmánový dům poskytuje ubytování ve 2 apartmánech pro 2-6 osob. Apartmán BILO2+1 tvoří dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s přistýlkou a kuchyňským koutem, koupelna a terasa. Apartmán TRILO4+2 tvoří dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a přistýlkou, koupelna a terasa. Oba apartmány se nachází v přízemí a jsou vybaveny klimatizací, wi-fi připojením, sat. TV a parkovacím místem.

Doprava

vlastní doprava, autobusová doprava

Popis

Poloha: Chorvatsko, střední Dalmácie, Makarská riviéra, Baška Voda; apartmánový dům Estera se nachází pouhých 100 m od pláže a 150 m od centra oblíbeného letoviska

Pláž: 100 m, krásné oblázkové nebo i písčité pláže jsou dlouhé několik km a mají pozvolný vstup do vody, díky čemuž jsou vyhledávané rodinami i s malými dětmi. Borový porost na okrajích pláže poskytuje v letních parnech příjemný stín. Pláž Nikolina v Bašce Vodě byla oceněna Modrou vlajkou.

Vybavení: parkovací místo (1 místo / apartmán, zhruba 100 m od domu), klimatizace, wi-fi připojení, sat. TV

Sport a zábava: převažují vodní sporty: jachting, windsurfing, vodní lyže a vodní skútry, potápění; hřiště na plážový volejbal, fotbal, házenou, baskatebal, minigolf a další. Možnost zapůjčení kola nebo pěší výlety do pohoří Biokovo. Množství atrakcí pro děti - hřiště, prolézačky, trampolíny apod. Pro milovníky noční zábavy doporučujeme navštívit místní diskotéky, noční kluby nebo posedět si v příjemných restauracích a konobách, přes den také u plážových barů.

Poznámka: pobyt na méně než 7 nocí +30% (na vyžádání), 1 dítě do 3 let bez lůžka zdarma

 

→ Přejít na 14 termínů dovolené Baška Voda - Apartmány Estera ***
v cenách od 2 230 Kč do 3 900 Kč