Gran Canaria - „ostrov Věčnosti“

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Kanárské ostrovy
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou přepravu Praha - Gran Canaria - Praha
letištní taxy a poplatky
transfer z/na hotel
dopravu klim. autokarem program 4. a 5..den
7x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
7x polopenzi
služby českého průvodce
Cena nezahrnuje: vstupné, fakult. výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
Fakultativní příplatek:
1lůžk. pokoj 3800 Kč (povinné při nedoobsazení)
pokoj s výhledem na moře 1300 Kč/pokoj - u termínu 18.9. - 25.9.2019
výlet na ostrov Tenerife cca 80 € - nutná rezervace v CK měsíc před odletem – platba na místě
komplex. pojištění vč. storna zájezdu 280 Kč s možností vyššího připojištění storna zájezdu +250 Kč
zobrazit 1 termín
Září 2019
 

Popis zájezdu

Ubytování

APATRHOTEL FOLIAS*** (8.5. - 15.5.)
hotel se nachází jen 150 m od krásné písčité pláže, 16 km od města Vecindario. Jedná se o 8mi patrový aparthotel, který nabízí příjemné ubytování, bazén pro dospělé i děti a bohaté sportovní vyžití v okolí.V blízkosti hotelu jsou supermarkety, taxi, autobusová zastávka, zdravotnické služby, obchody, bary a restaurace. Vybavení hotelu: 112 pokojů, vybavení pokoje - klimatizace, kuchyňský kout, koupelna (sprchový kout, WC), dvoulůžková postel, trezor, pracovní stůl, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice/kávovar, pračka, sada na žehlení, připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (za poplatek). K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Dále v hotelu výtah, 2 restaurace, lobby, 24 hodinová recepce, bar, supermarket, obchody. Sezónní bazén se slunečníky a lehátky, bar u bazénu, solarium a masáže (za poplatek). Internet: Wi-Fi ve společných prostorech i na pokojích (za poplatek). Sport a zábava: Hotel nabízí šipky, kulečník, živou hudbu, půjčovna kol (za poplatek).
Hotel BEVERLY PARK*** (18.9. - 25.9.2019)Oblíbený hotel s výhodnou polohou mezi středisky Playa del Inglés a San Agustín, pobřežní promenáda cca 50 m. Malé nákupní centrum cca 5 minut chůze. Písečná pláž v bezprostřední blízkosti hotelu.
Vybavení: 469 pokojů, 7 pater, 3 výtahy, recepce, trezory za poplatek, restaurace, bar, pizzerie/snack bar, společenský sál, místnost s TV/sat., herna, kadeřnický a kosmetický salon. Venku 2 bazény (1 s možností klimatizace/vyhřívání), jacuzzi, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek.

hotel***

Doprava

Nástupní místa: 08.05. - 15.05. Odjezd L2, L3
18.09. - 25.09. Odjezd L2, L3

Popis

Vydejte se s námi na třetí největší ostrov z Kanárských ostrovů, do svěžích borovicových lesů, nad kterými ční už jen prastaré sopečné hory. Gran Canaria patří spolu s Tenerife k největším lákadlům a je přezdívána jako "malý kontinent". Divoké dvoutisícovky v dokonalém souladu s jedinečnou flórou, které se táhnou od silnice po trase vedoucí až do malebného městečka Fataga. Písečné pláže kam jen oko dohlédne, horské masívy i "saharské písečné duny". Zažijte s námi výjimečnou dovolenou, která je kombinací odpočinku a opalování s poznáváním přírody a zajímavých míst!

Playa el Inglés - Tenerife - Pico del Teide – Puerta de La Cruz - Fataga - Roque Nublo - Cruz de Tejeda – Teror – Firgas - Las Palmas - Santa Catalina – Caldera de Bandama - Puerto Mogan - Puerto Rico - Maspalomas – Playa el Veril – Playa del Inglés

KOUPÁNÍ NA PLAYA DEL INGLÉS, PLAYA EL VERIL

PLÁŽE LETOVISKA PLAYA DEL INGLÉS, PÍSEČNÉ DUNY, HORSKÉ MASÍVY

Orientační ceny vstupného: Výlet na ostrov Tenerife 78 €
Kolumbovo muzeum 2-3 €
Lodní taxi - Puerto Rico 7 €
Žlutá ponorka 31,50 €
Akvária – Poema del Mar 25 €

Kapesné: Na vstup a výlety doporučujeme cca 150 €.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Gran Canaria - „ostrov Věčnosti“
v cenách od 22 890 Kč do 24 390 Kč