Agios Georgios - hotel Athena ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Řecko Korfu Agios Georgios
Ubytování: hotel Athena
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Korfu (Kerkyra) - Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, transfer do místa ubytování a zpět na letiště, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí, služby česky mluvícího delegáta, pojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře ve znění zákona č. 159/99 Sb
Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 35 Kč/osoba/den. Příplatek za pokoj superior 100 Kč/dospělý/noc, pobytovou taxu cca 1,5 EUR/pokoj/den (výše pobytové taxy se může změnit)
zobrazit 2 termíny
Srpen 2019
zobrazit 3 termíny
Září 2019
 

Popis zájezdu

Ubytování

Vybavení hotelu: hostům je k dispozici recepce s trezory, salonek s televizorem a venkovní restaurace s výbornou kuchyní a nádherným výhledem na moře. Využívat můžete také nedávno vybudovaný bazén ve tvaru srdce s lehátky a slunečníky zdarma. Wifi připojení ve společných prostorách hotelu zdarma. Hotel provozuje také bar na pláži.

velmi pěkné hotelové pokoje s možností přistýlky (formou rozkládacího lůžka) jsou zařízené v pastelových barvách, mají vlastní sociální zařízení, balkon a jsou vybavené lednicí, TV, klimatizací zdarma, fénem a část pokojů má částečný výhled na moře. Za příplatek pokoje superior s možností až dvou přistýlek (formou rozkládací pohovky) v nově postavené budově.

Doprava

Letecky

Svozová místa: Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady (dálnice).

Popis

Poloha: rodinný hotel se nachází u jedné z nejhezčích pláží na ostrově, která je dostupná přes nepříliš rušnou místní komunikaci.

Pláž: Pláž oceněná tzv. "Modrou vlajkou" pouze přes silnici. Hotel provozuje na pláži plážový bar.

Sport a zábava: Zábava: v blízkosti hotelu obchůdky a taverny, v některých možnost komunikace v češtině. Nedaleko herna bowlingu. V okolí plážový volejbal, půjčovna kol, motorek, aut a na pláži půjčovna šlapadel a motorových člunů.

nas_tip: Velmi pěkné ubytování s výbornou polopenzí a příjemným bazénem ve tvaru srdce. Hotel provozuje také plážový bar.

Stravování

polopenze v ceně. Snídaně i večeře jsou formou bufetu. Nápoje k večeři nejsou zarhnuty v ceně.

Polopenze

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Agios Georgios - hotel Athena ***
v cenách od 14 490 Kč do 18 390 Kč