La Palma - Las Olas ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Španělsko La Palma Los Cancajos
Ubytování: Las Olas
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 12 termínů
Březen 2019
zobrazit 16 termínů
Duben 2019
zobrazit 9 termínů
Květen 2019
zobrazit 9 termínů
Červen 2019
zobrazit 9 termínů
Červenec 2019
zobrazit 9 termínů
Srpen 2019
zobrazit 8 termínů
Září 2019
zobrazit 7 termínů
Říjen 2019
 

Popis zájezdu

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Ubytování

Hotel nabízí ve 4 maximálně čtyřpatrových budovách celkem 182 apartmánů (4 uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, 2 restaurace, bar, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, konferenční místnost (až 50 osob), herna, dětský klub, kadeřnictví a kosmetika, masáže, prádelna, malý obchod, rampy pro handicapované, půjčovna aut a kol. V zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, oddělená terasa pro nudisty. Hotel je vhodný pro milovníky aktivní turistiky.

Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího pokoje dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout se základním vybavením (lednička, mikrovlnná trouba a elektrický sporák), televize se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, trezor (k pronájmu), koupelna s WC, balkon má výhled na bazén nebo na hory. Za příplatek je možné objednat apartmán s výhledem na moře. Maximální kapacita – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Popis

Poloha: Na jihovýchodním pobřeží ostrova La Palma, 6 km od letiště, v turistické oblasti Los Cancajos.

Zájezd na ostrov La Palma je realizován s přelety/přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife - La Palma nebo Gran Canaria - La Palma. Na ostrově La Palma není osobně k dispozici delegát Canaria Travel CZ.

Pláž: Písečná pláž s tmavým pískem se nachází cca 900 m od hotelu.

Sport a zábava: V hotelu je hřiště na paddle, stolní tenis, kulečník, posilovna a pétanque, v okolí turistika, potápění, jízda na kole, na koních, čtyřkolkách nebo lodní výlety. Hotel spolupracuje s agenturou ALMASPORT, která klientům nabízí různé sportovní aktivity (za poplatek, pěší turistika s průvodcem, jízda na kole s průvodcem, joga, pronájem fotbalových hřišť, plavání, zázemí pro atletiku apod.).

Obchody: V hotelu je malá samoobsluha, větší nákupní možnosti, restaurace, bary jsou vzdáleny přibližně 100 m od hotelu nebo v hlavním městě Santa Cruz La Palma (cca 4 km).

 

→ Přejít na 64 termínů dovolené La Palma - Las Olas ****
v cenách od 26 800 Kč do 42 700 Kč