La Palma - Las Olas ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Španělsko La Palma Los Cancajos
Ubytování: Las Olas
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 2 termíny
Duben 2019
zobrazit 10 termínů
Květen 2019
zobrazit 13 termínů
Červen 2019
zobrazit 14 termínů
Červenec 2019
zobrazit 13 termínů
Srpen 2019
zobrazit 12 termínů
Září 2019
zobrazit 11 termínů
Říjen 2019
 

Popis zájezdu

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Ubytování

Hotel nabízí ve 4 maximálně čtyřpatrových budovách celkem 182 apartmánů (4 uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, 2 restaurace, bar, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, konferenční místnost (až 50 osob), herna, dětský klub, kadeřnictví a kosmetika, masáže, prádelna, malý obchod, rampy pro handicapované, půjčovna aut a kol. V zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, oddělená terasa pro nudisty. Hotel je vhodný pro milovníky aktivní turistiky.

Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího pokoje dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout se základním vybavením (lednička, mikrovlnná trouba a elektrický sporák), televize se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, trezor (k pronájmu), koupelna s WC, balkon má výhled na bazén nebo na hory. Za příplatek je možné objednat apartmán s výhledem na moře. Maximální kapacita – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Popis

Poloha: Na jihovýchodním pobřeží ostrova La Palma, 6 km od letiště, v turistické oblasti Los Cancajos.

Zájezd na ostrov La Palma je realizován s přelety/přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife - La Palma nebo Gran Canaria - La Palma. Na ostrově La Palma není osobně k dispozici delegát Canaria Travel CZ.

Pláž: Písečná pláž s tmavým pískem se nachází cca 900 m od hotelu.

Sport a zábava: V hotelu je hřiště na paddle, stolní tenis, kulečník, posilovna a pétanque, v okolí turistika, potápění, jízda na kole, na koních, čtyřkolkách nebo lodní výlety. Hotel spolupracuje s agenturou ALMASPORT, která klientům nabízí různé sportovní aktivity (za poplatek, pěší turistika s průvodcem, jízda na kole s průvodcem, joga, pronájem fotbalových hřišť, plavání, zázemí pro atletiku apod.).

Obchody: V hotelu je malá samoobsluha, větší nákupní možnosti, restaurace, bary jsou vzdáleny přibližně 100 m od hotelu nebo v hlavním městě Santa Cruz La Palma (cca 4 km).

 

→ Přejít na 48 termínů dovolené La Palma - Las Olas ****
v cenách od 26 800 Kč do 33 900 Kč