To nejlepší z Florencie (letecky z Ostravy – Krakova)

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Toskánsko Florencie
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: odvoz z Ostravy na letiště do Krakova a zpět (u vybraných termínů navíc VIP vyzvednutí u domu)
letenku Krakov – Pisa nebo Bologna – Krakov
letištní taxy
3x ubytování ve Florencii v hotelu 3
3x snídaně
průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
Cena nezahrnuje: přesuny městskou hromadnou dopravou
vstupné do památek
večeře v navštívených restauracích (tato část programu je dobrovolná a nemusíte se jí účastnit)
cestovní pojištění léčebných výloh
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 000 Kč
zobrazit 1 termín
Říjen 2019
 

Popis zájezdu

Popis

Kouzelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Florencie. Jako ve snu se ocitnete u dokonale vytesaného Davida, projdete se po famózním Mostě zlatníků, užasnete nad velkolepým dómem Santa Maria Dell Fiore a ochutnáte vynikající italskou kuchyni. Vypravte se s námi do kolébky renesance i srdce Toskánska a poznejte úžasnou Florencii!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Uffizi Gallery

Dospělý 700.00 Kč
Dítě 310.00 Kč
Student 370.00 Kč
Senior 0.00 Kč
Jiný 0.00 Kč

Brunelleschiho kupole

Dospělý 550.00 Kč
Dítě 130.00 Kč
Student 0.00 Kč
Senior 0.00 Kč
Jiný 0.00 Kč

Cestovní pojištění: EASY (35 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (98 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Program zájezdu

1. den

Cesta na letiště, let do Florencie, po příletu přesun na hotel, následné ubytování a podle času i první seznámení s městem. Odjezd z Ostravy na letiště do Krakova – odvoz je v ceně zájezdu : u vybraných termínů navíc  VIP vyzvednutí u domu . Přílet na letiště, odjezd transferem na ubytování do Florencie, dle letového řádu možnost prohlídky s průvodcem nebo pouze ubytování.

2. den

Ráno začneme u nejstaršího florentského kostela – baziliky sv. Lorenza a prohlédneme si zde  Medičejskou kapli  – monumentální pohřebiště členů rodu Medici. Podíváme se na Palazzo Pitti a kostel Santa Croce. Po obědě bude možnost návštěvy jedné z  nejslavnějších galerií světa  Uffizi. Vstupenky je možné objednat předem. Pro ty, kteří galerii navštívit nechtějí, bude  dostatek času na nákupy či prohlídky interiérů některých z mnoha pamětihodností tohoto města . Večer můžeme jít společně do  typické restaurace a ochutnat místní speciality , vše záleží na vzájemné dohodě.

3. den

Po snídani zahájíme prohlídku Florencie. Navštívíme známá místa jako kostel Santa Maria Novella, Piazza Duomo, kostel Santa Maria del Fiore,  Campanile di Giotto  a  Battistero e Cupola di Brunelleschi . Poté bude dostatek volného času na oběd, fotografování, nákup suvenýrů a hlavně na nasávání atmosféry tohoto jedinečného města. Odpoledne budeme pokračovat v prohlídce – Palazzo Vecchio, Loggia dei Lanzi a Gallerii dell'Accademia. Ve večerních hodinách návrat na hotel nebo možnost večeře v jedné z místních trattorií.

4. den

Ráno v závislosti na čase odletu, možná prohlídka Florencie nebo odjezd transferem na letiště, odlet do Polska a návrat do ČR transferem.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené To nejlepší z Florencie (letecky z Ostravy – Krakova)
v cenách od 16 990 Kč