Gran Canaria - Meliá Tamarindos *****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Gran Canaria San Augustin
Ubytování: Meliá Tamarindos
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
zobrazit 6 termínů
Září 2018
zobrazit 8 termínů
Říjen 2018
zobrazit 8 termínů
Listopad 2018
zobrazit 6 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Na jižním pobřeží, 25 km od letiště, v klidné části letoviska San Agustín.

Pláž: Hotel má ze zahrady přímý vstup na přírodní pláž Las Burras s tmavým lávovým pískem. Nejdelší pláž ostrova Playa del Inglés a Dunas Maspalomas jsou vzdáleny cca 2,5 km.

Sport a zábava: Zdarma posilovna (v relaxačním centru), minigolf, hřiště na míčové hry, za poplatek tenisový kurt (míčky a rakety zdarma) a squash.

Obchody : Menší obchodní centrum San Agustín (bary, restaurace, obchody, kaple, služby) je vzdáleno asi 500 m od hotelu.

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci, s nabídkou mezinárodní kuchyně, místních specialit a otevřeného vaření. Za příplatek je možné objednat program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den (do 24.00 hod.).

Ubytování

Tento luxusní šestipatrový hotel nabízí celkem 279 pokojů. Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, 3 výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, internetový koutek v Club House (za poplatek), 3 konferenční sály (až 800 osob), několik restaurací a barů, dětský klub (děti 5 – 12 let, jen v době školních prázdnin), observatoř s dalekohledem a profesionálním astronomem, butik, obchod se suvenýry a parkoviště. V rozlehlé subtropické zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětské brouzdaliště, bazénový bar, který přechází částečně do vody, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hosté (starší 16 let) mohou využít nabídku služeb relaxačního centra SPA (2 soukromé saunové kabiny, turecká lázeň 45 °C s 90% vlhkosti, hydroterapie při 32 °C, masáže, lázeňská a kosmetická ošetření, reiki atd.). Zkušený tým animátorů zajišťuje pro děti i dospělé animační programy a vystoupení s živou hudbou. Hotel je vhodný pro hosty s omezenou pohyblivostí.

 

→ Přejít na 29 termínů dovolené Gran Canaria - Meliá Tamarindos *****
v cenách od 23 300 Kč do 44 200 Kč