Murter - Betina - Villa Katica ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko
Ubytování: Villa Katica
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, klimatizace, pobytová taxa, Wi-Fi, ložní prádlo, spotřeba energie a vody, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Letovisko Betina je umístěno přímo v srdci ostrova Murter, v ostrovním náhrdelníku spolu s okolními městy Tisno a Jezera. V letovisku se nacháízí bezpočet stop z minulosti (římské sídliště Colentum) a obklopují jej různé přírodní parky (Vransko jezero). Pro svoji polohu a autentičnost patří Betina mezi jedno z nejhezčích míst na chorvatském Jadranu!
Komfortní villa Katica se nachází blízko pláže. V blízkosti vily se také nacházejí restaurace a obchody.

Vzdálenost od moře : asi 100

500

Pláž: Oblázková: asi 100 m od vily s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení: Standardně vybavené apartmány s TV/SAT, klimatizací, Wi-Fi, parkování, a grilem.

Sport a zábava: Blízkost dvou dobře vybavených marin předurčuje dobré podmínky pro vodní sporty – sportovní rybolov a jachting. Betina je místem konání známých květnových jachtařských závodů Murter – Kornati. Kromě běžných letních turistických příležitostí k zábavě, se koná v Betině 3. srpna výjimečná tradiční slavnost Dan brganja, na počest zvláštního druhu mušlí, který se nachází pouze v okolí Betiny.

Doporučujeme: Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.

Informace : check-in: 14.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

Pobyt s domácím mazlíčkem (za poplatek, na vyžádání).

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací a ochutnání jejich specialit.

Ubytování

Kapacita : 4-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 4

Villa nabízí velmi příjemné ubytování apartmánového typu. Ubytování je zajištěno ve vybaveném 6-lůžkovém apartmánu typu TRILO. Bližší popis naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

TRILO 6

Obsazenost 6 osob, rozloha 75m2, 2 ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi, terasa s výhledem do parku i na moře.

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Murter - Betina - Villa Katica ***
v cenách od 2 691 Kč do 3 790 Kč