Perly Východního pobřeží USA a Kanady

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
USA
Ubytování: Perly východního pobřeží- to nejlepší z východu USA a Kanady
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět ( v turistické třídě, včetně letištních poplatků)
letištní poplatky
14 x ubytování v 3* hotelech a motelech
14 x snídani
dopravu klimatizovaným autokarem či minibusem
program dle itineráře
služby průvodce America Tours
komplexní pojištění vč. pojištění storna
zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: vstupní formality cílové země a tranzitních zemí
stravu mimo snídaní
vstupy a fakult. akce nezahrnuté do programu
spropitné místním řidičům, průvodcům a personálu
event.palivové příplatkya poplatky k fakultativním akcím
příplatek za jednolůžkový pokoj == 22500 Kč
zobrazit 1 termín
Červenec 2018
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Zájezd z kategorie bestsellerů Vás seznámí s městy a přírodou oblasti východu USA a Kanady. Nabitý program Vás nenechá vydechnout, vrátíte se zpět obohaceni o množství poznatků a spoustu báječných zážitků. Připravte se na skvělou dovolenou !! New York - Philadelphia - Washington DC - Pittsburgh - Cleveland - Detroit - Niagarské vodopády - Toronto - Kingston - Ottawa - Montreal - Quebec City - vodopády Montmorency a St.Anne - jedinečná příroda Vermontu - Boston - Providence - New York Minimální počet 6 osob Během zájezdu urazíte cca 2.660 mil ( 4.260 km ) Zájezd může být směrován opačně. Prohlídka New Yorku může být zařazena na začátku nebo na konci zájezdu. K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem. K návštěvě Kanady je nutný platný pas a autorizace eTA nebo platný pas s vízem.

Program zájezdu

1. den

NEW YORK 120 mil / 190 km Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours odjezd do Philadelphie. Ubytování ve večerních hodinách.

2. den

PHILADELPHIA,WASHINGTON DC 160 mil / 260 km Prohlídka centra historické Philadelphie, včetně návštěvy vyhlídky One Liberty building a jedinečným panoramickým výhledem z výšky bezmála 300 metrů. Pokračování cesty do Washingtonu , zde do večerních hodin prohlídka zahrnující největší atrakce metropole a pamětihodnosti - Capitol, White House, Washingtonův a Lincolnův památník, Arlingtonský hřbitov… Ubytování večer.

3. den

PITTSBURGH 250 mil / 400 km Pokračování prohlídky Washingtonu, tentokrát však formou volna k návštěvě některých z bezpočtu muzeí a galerií lemujících slavný "Mall". Odpoledne odjezd do Pittsburghu. Po příjezdu ve večerních hodinách ubytování.

4. den

CLEVELAND, LAKE ERIE 270 mil / 430 km Ráno pokračování cesty do města Cleveland ve státě Ohio. Prohlídka centra města a mariny u jezera Erie. Odpoledne cesta podél jezera přes Toledo do Detroitu, kde Vás čeká návštěva slavného Fordova muzea ( vstupné v ceně).

5. den

DETROIT, LAKE HURON, NIAGARA FALLS 260 mil / 420 km Dnes budete mít dostatek času k samostatné prohlídce downtownu města Detroit. V odpoledních hodinách Vás cesta zavede kolem jižního cípu Huronského jezera městem Sarnia na území Kanady. V podvečer dorazíte do Niagara Falls, ubytování a návštěva večerních vodopádů.

6. den

NIAGARA FALLS 100 mil / 160 km Niagarské vodopády – místo které touží jednou poznat snad každý člověk !! Vás tento zážitek čeká právě dnes – a to včetně plavby lodí až pod hlavní vodopád, slavnou "Podkovu" !(v ceně květen-září) Připravte si dostatek filmového materiálu!! Fakultativně Vám nabízíme nezapomenutelný let helikoptérou nad vodopády. V odpoledních hodinách si ještě prohlédnete městečko Niagara on the Lake a čeká Vás jedinečná a vzrušující atrakce – plavba tryskovým člunem do peřejí Whirlpool na řece Niagara (v ceně zájezdu 15. května- 30. září !!). Večer Vás již očekává Toronto.

7. den

TORONTO 170 mil / 270 km Ráno zahájíte prohlídku výjezdem na nejvyšší stavbu světa – CN Tower (v ceně). Odtud z neuvěřitelné výšky je pohled na město opravdu jedinečný. K umocnění Vašich zážitků Vám nabízíme fakultativně let helikoptérou nad městem a jezerem Ontario a pozveme Vás na kombinovanou prohlídku centra Toronta motorovou tramvají stylem hop on- hop off /v ceně zájezdů květen- září/. Závěrem volného času v centru města Toronto opustíte a vydáte se do hlavního města Kanady – Ottawy. Nocleh Vás čeká v motelu na trase.

8. den

THOUSAND ISLANDS, OTTAWA 130 mil / 200 km Z Kingstonu – hlavního města oblasti "tisíce ostrovů" Vás pozveme k plavbě mezi stovkami ostrůvků s honosnými rezidencemi v čele se slavným Bold’s Castle. Odpoledne dorazíme do Ottawy. Čeká Vás krásné historické město, ve kterém navštívíte centrum s budovou parlamentu, a budete mít dostatek času k samostatné prohlídce. Ubytování ve večerních hodinách.

9. den

MONTREAL 150 mil / 240 km Časně odjezd do Montrealu. Společně navštívíte slavnou katedrálu (vstup v ceně) a společně také shlédnete město z vrcholu hory Mt. Royal… Odpoledne po ubytování budete mít dostatek času k samostatné prohlídce centra města až do večerních hodin.

10. den

QUEBEC CITY 190 mil / 300 km Dnes Vás čeká perla ve šňůře měst "navlečených" na řece St. Lawrence – Québec City se svojí dominantou – Chateau Frontenac. Po příjezdu do města ubytování a poté až do večerních hodin prohlídka historického centra města.

11. den

MONTMORENCY, BEAUPRE 290 mil / 460 km Dopoledne navštívíte jedinečné vodopády Montmorency a pozoruhodnou baziliku St. Anne de Beaupré (vstup v ceně). Dále Vás čeká soutěska řeky St. Anne s četnými vodopády a visutými mosty nad divokou říčkou (vstup v ceně), a potom se již Vaše cesta stočí k jihu, kde je cílem město Boston. Nocleh v motelu na trase.

12. den

BOSTON 240 mil / 380 km Po přejezdu do Bostonu jedinečnou přírodou států Vermont a New Hampshire absolvujete krátkou orientační prohlídku centra a poté budete mít prostor k samostatnému poznávání centra města do pozdních hodin. Ubytování ve večerních hodinách.

13. den

NEW YORK CITY 250 mil / 400 km Časně odjezd do cíle zájezdu – New York City. Po příjezdu Vás America Tours pozve na plavbu lodí kolem Manhattanu, během které se seznámíte s místopisem Manhattanu a přilehlých čtvrtí, a naskytne se Vám bezpočet jedinečných scenérií města a sochy Svobody. Pokračováním Vašeho poznávání New Yorku bude možnost fakultativního letu helikoptérou nad Manhattanem /není v ceně/. Využijte skvělé příležitosti a zhlédněte Manhattan skutečně ze všech stran!!! Vaše prohlídka bude poté pokračovat orientačním okruhem po Manhattanu zakončeným návštěvou vyhlídky na Manhattan ze střechy mrakodrapu Rockefellerova centra. Den zakončíte přejezdem do hotelu a ubytováním.

14. den

MANHATTAN 40 mil / 65 km Celodenní volno na Manhattanu !! Máte možnost vyrazit samostatně za poznáním nebo s průvodcem absolvovat okruh zahrnující největší atrakce Manhattanu - sochu Svobody, budovu Burzy, Wall Street, Freedom Park, China Town, Brooklyn Bridge...( vstupy a jízdné nejsou v ceně).

15. den

Odlet domů 25 mil / 40 km Dopoledne individuální volno, poslední shopping ...poté odjezd na letiště a odlet do Prahy. Fakultativně odlet k pobytu v některé z nabízených plážových destinací.

16. den

Příletem do Prahy Váš zájezd skončí.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Perly Východního pobřeží USA a Kanady
v cenách od 71 990 Kč do 79 990 Kč