Primorsko - Pobytově - poznávací Bulharsko ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Bulharsko Jižní Černomoří Primorsko
Ubytování: Pobytově-poznávací Bulharsko
Strava: Polopenze
Doprava: Kombinovaná

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Kombinovaná
Odlety: Praha
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Pobytově-poznávací Bulharsko

Primorsko, Burgas, Nessebr, Sozopol, Istanbul, Beglik Tash, Burgaská jezera, folklórní večer + další fakultativní výlety...Ubytování v hotelu s polopenzí v ceně !!!  Pět výletů v ceně zájezdu !!

Pláž: Pláž: přímo na písečné jižní pláži, lehátka a slunečníky za poplatek (5-7 leva) , občerstvení, plážové bary

ISTANBUL - největší město Turecka, rozkročeno na dvou světadílech, Evropě a Asii s úžasnými památkami - Palácem Sultánů, Modrou mešitou, chrámem Boží moudrosti, Hipodromem atd. Fakultativně plavba lodí po Bosporu s překrásným výhledem na evropskou i asijskou část města. Na závěr dne nákupy na světově známých bazarech Velkém a Egyptském s nabídkou zlata, kožených výrobků atd.  SOZOPOL - historické městečko s typickými dřevěnými domy, velkým přístavem, středověkým opevněním s tvrzí a s kostelem sv. Jiřího, který uchovává ostatky svatého Jana Křtitele. Obchůdky a kavárničky nabízí příjemné nákupy i odpočinek  + NESTINARSKÝ VEČER - večer s folklórním programem včetně tance na žhavém uhlí a následně tanečním večerem, jehož součástí je i večeře o 4 chodech - aperitiv, předkrm, polévka, hlavní chod, desert a neomezená konzumace vína.  NESSEBR - starobylé město založeno dórskými Řeky s křivolakými uličkami 2 000 let starého přístavu. Pro své unikátní stavby bylo vyhlášeno památkovou rezervací UNESCO. Malebné uličky starobylého města jsou plné obchůdků, uměleckých galerií, pouličních umělců a kaváren lákajících tisíce turistů k návštěvě.  BURGASKÁ JEZERA - s možností koupání se v lázni zůstávající po odsolování mořské vody bohaté na soli a minerály, blahodárně působící na pokožku, ekzémy, artrózu, revmatismus a psychické potíže atd.  BEGLIK TASH - thrácká pohanská svatyně z období 1500 - 400 let před n.l.

Stravování

polopenze: snídaně servírovaná kontinentální (výběr ze 2 až 3 menu), večeře servírovaná o třech chodech - salát, hlavní jídlo a dezert, výběr ze 3 menu)

Program zájezdu

1. den

odjezd autokarem z České republiky, přejezd přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko do Bulharska.

2. den

příjezd do Primorska v ranních hodinách, ubytování v hotelu (pokoje s balkónem, klimatizací, Wi-Fi, vlastním sociálním zařízením, TV) s průvodcem, společná procházka po letovisku, večeře, nocleh

3. den

3. den - 13. den: volné dny, koupání, polopenze, v průběhu pobytu 5x výlet (viz níže) + možnost dalších fakultativních výletů (Edirne, Varna, Veliko Tarnovo, Veleka, Safary džípem, rybí piknik atd.)

14. den

snídaně, transfer z hotelu na letiště do Burgasu, odlet zpět do ČR (Ostrava, Brno, Praha)

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Primorsko - Pobytově - poznávací Bulharsko ***
v cenách od 13 990 Kč do 14 690 Kč