Alghero - Camping Village Laguna Blu ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Sardinie Alghero
Ubytování: Camping Village Laguna Blu
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 3 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: CAMPING VILLAGE LAGUNA BLU se nachází v severozápadní částí ostrova zvané Riviera del Corallo, napůl cesty mezi letištěm a centrem Alghera. Zrekonstruovaný camping leží v oblasti Fertilia, 5 km od centra města a je obklopený zelení vzrostlých pinií a eukaliptů. U campingu se nachází laguna se sladkou vodou, vhodná pro milovníky rybaření a pozorování ptactva.

Vzdálenost od moře : asi 50 m od ubytování

5 000

Pláž: Písečná

Vybavení: Součástí campingu je recepce, Wi-Fi (za poplatek), trezory, restaurace s pizzerií, minimarket, dětské a fotbalové hřiště, prádelna (na žetony), půjčovna kol, aut, motorek, člunů a parkoviště.

Sport a zábava: Oblast kolem kempu Laguna Blu je ideální pro provozování různých sportů a rekreačních aktivit. Mezi oblíbené sporty patří plachtění, windsurfing a především potápění. Záliv u kempu nabízí spoustu možností pro plachtění, zatímco moře okolo Capo Caccia, kde je kemp umístěn, nabízí bezpočet možností pro potápění k nádhernému mořskému dnu Riviera del Corallo. Sladkovodní nádrž poblíž kempu je dobrým místem pro pozorování ptactva, protože zde žije monoho druhů ptáků (včetně plameňáků).

Informace : check-in: 16.30-20.00 hod. / check-out: 9.30 hod.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Ubytování

Mobilhomy jsou moderně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, TV/SAT, klimatizaci a topení (na vyžádání, za poplatek) a venkovní posezení na kryté dřevěné terase.

M.HOME 4-6

obsazenost 4-6 osob, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky a vyvýšeným lůžkem, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem. Jako 5. a 6. osoba mohou být pouze děti do 12 let.

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Alghero - Camping Village Laguna Blu ****
v cenách od 1 776 Kč do 6 190 Kč