Božava - Maxim hotel ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dugi Otok Božava
Ubytování: Maxim hotel
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
1x týdně tematická večeře
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
lehátka a slunečníky u bazénu (omezený počet)
Cena nezahrnuje: doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
dětská postýlka (na vyžádání) - za příplatek
parkovné (na vyžádání) - 1 EUR/auto/den - platí se na místě v recepci
zobrazit 1 termín
Červen 2018
zobrazit 3 termíny
Červenec 2018
zobrazit 4 termíny
Srpen 2018
zobrazit 3 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: směnárna, bazén venkovní, aperitiv bar, bazén dětský, terasa, dětské hřiště, internetový kout, výtah, konoba.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Dítě do 2 let na přistýlce nebo řádném lůžku je na předchozí vyžádání - ZDARMA !!!

SLEVA 10% - uvedená cena je již vypočtena se slevou 10% v termínech 19.5.-16.6. a 1.9.-22.9.2018 !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

hotel Lavanda. : Komplex nese stejné jméno jako vlastní vesnice. Ta zaujímá jednu polovinu zálivu, druhou polovinu potom hotelová část. Hotelový resort zahrnuje: pavilonový hotel Lavanda***, pavilony Agava a Mirta s rodinnými pokoji *** (součástí hotelu Lavanda) - viz další nabídky zájezdů, hotel Maxim****, konobu (stylovou restauraci) Kadulja.
Hotel Maxim je svým vybavením luxusní hotel, kompletně rekonstruovaný. Nachází se přímo na moři a nad menším jachetním přístavem.
Pláže před hotelem jsou přírodní, skalnaté s betonovými a dřevěnými teakovými platy na slunění, vstupy do vody jsou po žebříku.
Hostům je k dispozici recepce, výtah, směnárna, klimatizovaná restaurace s velkou terasou, free WI-FI zóna na recepci, coctail bar,
konoba, pizzerie, venkovní bazén se sladkou vodou s dětským menším bazénem pro děti, dětské hřiště. Ostatní vyžití a další služby viz.
Pokoje jsou nazvané Superior a jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, balkonem s pohledem na moře, prostorné, s klimatizací, SAT/TV,
telefon, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů. Hotel má také luxusní hotelová apartmá jsou pro 2-4 osoby, velmi prostorná, hypermoderně zařízena, i se 2 balkony na moře, klimatizací, SAT/TV, TEL, minibarem, 2 koupelnami, vysoušečem vlasů, přípojkou na internet (tyto apartmá jsou na vyžádání, informace o cenách v cestovní kanceláři).
Pláže před hotelem Lavanda i celým střediskem jsou přírodní, skalnaté s betonovými i dřevěnými platy na slunění, vstupy do vody jsou před hotelem po žebříku. Po pěší promenádě borovým lesem můžete sejít k malým přírodním oblázkovým zátokám. Oblázková velká pláž s pozvolným vstupem je vzdálena cca 10 min. pěší chůze od hotelu a nalézá se v zálivu Opatičina . Krásná písčitá pláž je vzdálena cca 5 km a jmenuje se Sakuran. Ze střediska k ní jezdí turistický vláček za 15 - 20 kn. Na této pláži se nachází i koktejl bar „ Long Island „.

 

→ Přejít na 4 termíny dovolené Božava - Maxim hotel ****
v cenách od 10 687 Kč do 17 400 Kč