Marina di Grosseto - Apartmány Marina di Grosseto ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie Toskánsko Marina di Grosseto
Ubytování: Apartmány Marina di Grosseto
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, závěrečný úklid (vyjma kuch. koutu), spotřeba el. energie do 60 KW, vody a plynu, služba telefonní asistence, garanční pojištění
Poznámka: Rozmístění lůžek v apartmánu se může mírně lišit od popisu
zobrazit 2 termíny
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Apartmány jsou rozmístěny v letovisku Marina di Grosseto. Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi a pro ty, kdo si přejí strávit dovolenou v krásném toskánském městě. Lokalita je známá svými širokými plážemi s bílým pískem a udržovanými cyklostezkami, které spojují např. Marina di Grosseto, Principina a Mare a přírodní rezervace Marze a další aktraktivní místa.

Vzdálenost od moře : asi 150 - 500 m od apartmánů

Pláž: Písečná: s bílým pískem, pláže jsou volně přístupné i soukromé se slunečníky a lehátky (za poplatek, bližší informace na místě).

Vybavení: Moderně vybavené apartmány s vlastním soc. zařízením, některé s pračkou a vlastním parkovacím místem. V dosahu různých obchůdků, kaváren a restaurací.

Sport a zábava: Jízda na kole či na kolečkových bruslích, pobřeží poskytuje dobré podmínky pro beach volejbal nebo windsurfing, půjčit si můžete šlapadlo nebo vodní skútr. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení.

Doporučujeme: Janov: katedrála San Lorenzo, kostel El Gesú, palác San Giorgio, kde napsal ve vězení Marco Polo svůj Milión a rodný Kolumbův dům. Cinque Terre: unikátní oblast typických přístavních vesniček (UNESCO). Pisa: Její dominantou je šikmá věž - stojí na Náměstí zázraků (Piazza dei Miracoli) , společně s dómem a kruhovým baptisteriem. Je vysoká 56 metrů. Věž je postavena z bílého mramoru. Sklon věže je cca 3 metry.
Místo, které byste neměli vynechat,ale spíše navštívit během dovolené v Toskánsku je město Lucca: Leží v údolí řeky Serchio severovýchodně od města Pisa. Hlavní památky Luchy jsou Duomo San Martino, Piazza Napoleone, Piazza San Michele, Anfiteatro, kostel San Michele in Foro a Chiesa di San Frediano.

Informace : check-in: 16.30 - 19.00 hod./check-out: 9.00 - 10.00 hod.

Pobyt s domácími zvířaty není povolen.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací a pizzerií.

Ubytování

Kapacita : 4-lůžkový apartmán: 10
5-lůžkový apartmán: 10
6-lůžkový apartmán: 10
Celkem osob: 150

Standardně vybavené apartmány s vlastním příslušenstvím a kuchyňkou, jsou rozmístěny v menších rezidencích nebo řadových vilkách. Bližší popis každého apartmánu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

TRILO 6

obsazenost 4 až 6 osob: obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s dvěma oddělenými lůžky nebo s palandou, soc. zařízení, balkon.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Marina di Grosseto - Apartmány Marina di Grosseto ***
v cenách od 2 601 Kč do 2 890 Kč