ostrov Murter - Tisno - hotel Borovnik

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Šibenická oblast Tisno
Ubytování: hotel Borovnik
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 7x polopenzi, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění storna a léčebných výloh, služby delegáta
zobrazit 3 termíny
Září 2018
zobrazit 2 termíny
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Hotel Borovnik Tisno je rodinný hotel s dlouhou tradicí a první hotel v Šibensko-kninské župě, který organizovaně přijímal turistické hosty. Byl vybudován v samém centru města Tisno na ostrově Murter, který je s pevninou spojen pohyblivým mostem. Tisno je známé a atraktivní místo pro odpočinek během celého roku. Hotel nabízí nabízí hostům příjemné ubytování i další vyžití - venkovní bazén s mořskou vodou, večerní a denní terasu, směnárnu a kadeřnícký salón. Pokoje hotelu Borovnik mají mini bar, satelitní televizi, telefon. Pokud chcete objevovat krásy ostrovů Kornati, je možné si před hotelem pronajmout lodě a motorové čluny. Hotel prošel kompletní rekonstrukcí včetně nového bazénu.
Ubytování : dvoulůžkové pokoje BEST PRICE (15 m 2 ) - menší pokoje bez možnosti přistýlky, s manželskou postelí 140 cm x210 cm), SAT TV, mini bar, telefon, bezpečnostní schránka, sprcha, WC, klimatizace, 2 lůžkové pokoje STANDARD (17 m 2 ) - SAT TV, mini bar, telefon, bezpečnostní schránka, sprcha, WC, klimatizace, možnost přistýlky, max. obsazenost 2 dosp. osoby a dítě do 6,99 let a 2 lůžkové pokoje SUPERIOR (25 m 2 ) - SAT TV, mini bar, telefon, bezpečnostní schránka, sprcha, WC, klimatizace, možnost přistýlky, max. obsazenost 2 dosp. osoby a dítě do 14,99 let, pokoj FAMILY ROOM (30 m 2 ) - SAT TV, mini bar, telefon, bezpečnostní schránka, 2 x sprcha, WC, 2 x klimatizace, max. obsazenost 4 dosp. osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 14,99 let.
Stravování : polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Při pobytu 7 nocí je v ceně zahrnuta 1 x dalmatinská galavečeře s vínem nebo džusem.
Pláž: hotel je vzdálen 10 m od moře, ale nejbližší oblázková pláž je vzdálená cca 500 m
Domácí mazlíčci nejsou povoleni. • Možnost parkování před hotelem za 7 Eur/den- nutné rezervovat předem • Dětská postýlka na vyžádání 5,-Eur/den- platba na místě
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 20% PŘI REZERVACI DO 31.01.2018
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 15% PŘI REZERVACI DO 28.02.2018
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 10% PŘI REZERVACI DO 31.03.2018
SLEVA FIRST MINUTE SE VZTAHUJE POUZE NA CENY DOSPĚLÉ OSOBY
Na pokoje BEST PRICE se sleva za včasný nákup NEVZTAHUJE!
check in 16:00 check out 10:00

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: recepce, směnárna, internet, bazén, kavárna.

dětská postýlka na vyžádání 5 Eur/den- platba na místě

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené ostrov Murter - Tisno - hotel Borovnik
v cenách od 5 997 Kč do 7 840 Kč