Durrës - Hotel Edart ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Albánie Albánské pobřeží Drač
Ubytování: Hotel Edart
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: Letecká doprava: 7x ubytování, 7x light all inclusive, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: oblíbený hotel, který prošel v roce 2017 kompletní rekonstrukcí, leží přímo na pláži v oblasti centru Plepa, která spojuje Durrës s hotelovou zátokou Golem. Plepa je oblast známá svými promenádami, kavárnami, restauracemi a obchody. Vzdálenost na letiště v Tiraně je cca 30 km.

Pláž: písečná pláž přímo před hotelem s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (zdarma).

Vybavení: recepce, restaurace, WiFi v lobby, výtah.

Sport a zábava: vodní aktivity na pláži (např. vodní skútr, padák za poplatek), v okolí velké množství obchodů, kaváren, restaurací, barů.

Náš názor: příjemný rodinný hotel, který je vyhlášen restaurací zaměřenou na albánskou a středomořskou kuchyni. Jistě oceníte pohodlně zařízené pokoje a pláž přímo před hotelem.

Poznámka : Příplatek za neobsazené lůžko +7 990 Kč/týden, příplatek za pokoj s orientací na mořskou stranu +1 490 Kč/osoba/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Stravování

LIGHT ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů, ke každému jídlu 2 nápoje zdarma. Večer je pro Vás otevřen hotelový bar (19:00-22:00) – výběr místních nealkoholických a alkoholických nápojů (voda, džus, pivo, víno, koňak).

Ubytování

komfortně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem, vlastní soc. zařízení , WiFi, TV. Pokoje s orientací na mořskou stranu - Sea Side (za příplatek).

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Durrës - Hotel Edart ****
v cenách od 16 490 Kč do 19 480 Kč