HOTEL NEW PRIMULA*** RIMINI MARINA CENTRO

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Rimini Marina Centro
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí na osobu a 7 noci
Wi-Fi.
Cena nezahrnuje: Povinný příplatek v termínu 31.5.-3.6. (out) 7 Eur na osobu a noc.
Slevy a příplatky v rámci ubytování:
Slevy na první přistýlce: děti do 5,99 let zdarma (bez nároku na lůžku, postýlka zdarma na vyžádání), 6-12,99 let 30% slevu, od 13 let výše a na druhé přistýlce 10% slevu.
Příplatek za AI, zahrnující nápoje u stravy (1/4 l vína a ½ l vody) a plážový servis (slunečník a 2 lehátka) – 9 Eur na osobu a noc při HB, 11 Eur na osobu a noc při FB.
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Popis: Jednoduchý hotel, který se nachází nedaleko centra letoviska Rimini Marina a cca 200 metrů od pláže.
Vybavení: Recepce, Wi-Fi, bar, TV místnost, restaurace, výtah, venkovní terasa s posezením, parkoviště (za poplatek 5 Eur na den, do vyčerpání).
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje zařízené v jednoduchém stylu s možností 2 přistýlek (i palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem (na vyžádání na recepci), klimatizací, TV, telefonem, trezorem a na vyžádání balkonem.
Stravování: Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírovaný výběr a bufet zeleniny. Za příplatek možnost plné penze. V rámci AI nápoje u jídel v ceně (1/4 l vína a ½ l vody).
Pláž: Písečná pláž se nachází cca 200 metrů od hotelu. V rámci příplatku AI plážový servis (slunečník a 2 lehátka) v ceně.
Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 16.6. do 15.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené HOTEL NEW PRIMULA*** RIMINI MARINA CENTRO
v cenách od 6 450 Kč do 9 910 Kč