Makarská - Apartmány Mario ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Apartmány Mario
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování; klimatizaci; wi-fi připojení (mimo ap. BILO4 B2); pobytovou taxu; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.500 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Chorvatsko, střední Dalmácie, Makarská; apartmánový dům Mario se nachází pouhých 150 m od pláže, 150 m od obchodu a restaurace a 800 m od centra letoviska

Pláž: 150 m, místní pláže jsou tvořeny oblázky a místy i pískem. Proslulá pláž Donja Luka dlouhá 1,5 km z drobných oblázlů a hrubého písku s pozvolným vstupem do vody je vhodná pro rodiny s malými dětmi. Plážový servis (slunečník, lehátka) k pronajmutí za poplatek. Pláže většinou liemuje borový porost, který poskytuje příjemný stín. Naturistická pláž Nugal se nachází jižně od Makarské.

Vybavení: klimatizace, wi-fi připojení (není v ap. BILO4 B2), parkovací místo pro studio ST3 A1

Sport a zábava: Makarská nabízí velmi dobré podmínky pro vodní sporty, hlavně pro podmořský rybolov, potápění, jachting (jachtařský klub), windsurfing. Dále tenis (je zde velké moderní tenisové středisko) a další míčové sporty, cyklistika, paragliding a také jeskyňářství. Možnost vysokohorských túr do pohoří Biokovo, půjčovny sportovních potřeb, kol, skútrů, aut a také lodí. V rámci festivalu Makarské léto (Makarsko ljeto) se koná např. Rybářská noc (několikrát za sezónu) se soutěžemi, hudbou, ochutnávkami rybích specialit a dalším programem. V Makarské je několik disko klubů a tanečních teras, plážový bar Twister a kasino.

Stravování

vlastní, studia i apartmány jsou vybaveny kuchyňskými kouty

Ubytování

apartmánový dům Mario poskytuje ubytování ve studiích a apartmánech pro 2 - 5 osob. Studio ST2 C3 - rozloha 23 m2, 2. patro, jedna místnost s manželskou postelí, kuchyňským koutem, koupelnou a balkonem. Studio ST3 A1 - rozloha 23 m2, v přízemí, jedna místnost s rozkládacím gaučem a 1 pevným lůžkem, kuchyňským koutem a koupelnou. Studio ST3 C1 - rozloha 28 m2, 2. patro, jedna místnost s manželskou postelí a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna a balkon. Studio ST3 C2 - rozloha 32 m2, 2. patro, jedna místnost s manželskou postelí a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna a balkon. Apartmán BILO3+1 A2 - rozloha 32 m2, v přízemí, jedna třílůžková ložnice (manželská postel, samostatné lůžko), obývací pokoj s přistýlkou a kuchyňským koutem, koupelna. Apartmán BILO2+2 B2 - rozloha 37 m2, 1. patro, jedna dvoulůžková ložnice, obývcí pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna a balkon. Apartmán BILO2+2 D2 - rozloha 43 m2, 3. patro, jedna dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna a balkon. Apartmán BILO5 B1 - rozloha 57 m2, 1. patro, jedna třílůžková ložnice (manželská poostel, samostatné lůžko), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, koupelna a balkon s posezením. Apartmán BILO5 D1 - rozloha 37 m2, 3. patro, jedna třílůžková ložnice (manželská postel, samostatné lůžko), obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, koupelna a balkon. Klimatizací jsou vybaveny všechny ubytovací jednotky, wi-fi připojení není pouze v ap. BILO4 B2.

Doprava

vlastní, autobusová

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Makarská - Apartmány Mario ***
v cenách od 3 470 Kč do 5 380 Kč