Vodice - Apartmány Anamarija

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Zadarská oblast
Ubytování: Apartmány Anamarija
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: nájem apartmánu na 7 nocí pro příslušný počet osob, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, ložní prádlo, ručníky, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění storna a léčebných výloh, služby delegáta
zobrazit 2 termíny
Červenec 2018
zobrazit 4 termíny
Srpen 2018
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Apartmány ANAMARIJA*** leží v malebné turistické osadě Srima ( 700 m od centra osady Srima ), vzdálené od centra Vodic asi 1800 m. Vzdálenost od pláže je asi 100 m, od obchodů a restaurace asi 200 -300 m.
Vila má apartmány 2+1, 2+2 a 4+1 v prvním a druhém patře. Apartmány jsou nově zrekonstruované,pěkně zařízené a v klidném místě.
APT 2+1( 32m2 ) - dvoulůžková ložnice ( oddělená lůžka ), denní místnost s kuchyňským a jídelním koutem, SAT/TV, koupelna, WC, klimatizace. V denní místnosti je rozkládací gauč pro 1-2 osoby. Kuchyň je vybavená vším k vaření a stolování. Je tam lednice bez mrazáku, kávovar. Apartmán má balkon.
APT 2+2 ( 35m2 ) - dvoulůžkové ložnice ( oddělená lůžka) , denní místnost s kuchyňským a jídelním koutem, SAT/TV, koupelna, WC, klimatizace. V denní místnosti je rozkládací gauč pro 1-2 osoby. Kuchyň je vybavená vším k vaření a stolování. Je tam lednice bez mrazáku, kávovar. Apartmán má balkon.
APT 4+1 ( 45m2) - 2 dvoulůžkové ložnice ( jedna je na galerii ) , denní místnost s kuchyňským a jídelním koutem, SAT/TV, koupelna, WC, klimatizace. V denní místnosti je rozkládací gauč pro 1 osobu. Kuchyň je vybavená vším k vaření a stolování. Je tam lednice bez mrazáku, kávovar. Apartmán má balkon.
Parkování je zajištěno u apartmánu.
Jedno dítě do 6,99 let bez lůžka je zdarma.
V apartmánech je Wi-fi a klimatizace zdarma.
Do apartmánu není možné vzít psa.
Příjezd a odjezd je možný pouze v sobotu.
Sleva za včasný nákup 5% při rezervaci do 31.3.2018.

Poloha: Do 150 metrů od pláže

Jedno dítě do 6,99 let let bez lůžka je zdarma.

 

→ Přejít na 7 termínů dovolené Vodice - Apartmány Anamarija
v cenách od 8 260 Kč do 16 310 Kč