Igrane - Igrane - Apartmány Prug

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Apartmány Prug
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: nájem apartmánu na 7 nocí pro příslušný počet osob, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění léčebných výloh, služby delegáta
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Do 150 metrů od pláže

Vybavení: parkoviště.

Pláž: oblázková, cca 100 m. : Apartmány Prug se nacházejí v menším příjemném středisku Igrane, jsou umístěné v dvoupodlažních vilách s pěkným pohledem na moře a blízké ostrovy Hvar a Brač.
Ubytování: APT 2 - studio - pokoj se 2 lůžky, vybaveným kuchyňským koutem (nádobí, vařič, lednice) a jídelním koutem, sociální zařízení, balkon, u některých možnost přistýlky; APT 2+2 nebo apartmán APT 2+2+1 - 1x ložnice + 3 lůžka v obývací části s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, sociální zařízení, balkon. APT 2+1 - 1x dvoulůžko + 1 lůžko v obývací části, vybavený kuchyňský a jídelní kout, sociální zařízení, balkon. APT 4 nebo APT 4+1 - 2 x ložnice + 1 lůžko v obývací části, vybavený kuchyňský a jídelní kout, sociální zařízení, terasa.
Vybavení: parkoviště, wifi, zahradní posezení s grilem.
Možnost klimatizace za 5,-Eur/den - platba na místě
Dítě do 2,99 let na přistýlce je zdarma

Nutno vzít si vlastní ručníky : Další informace: 2 apartmány (2x 2+2) jsou umístěné v jiném objektu - 10 m od moře, objekt má společnou velkou terasu s výhledem na moře a letní kuchyní. Apt. 2+2 v přízemí je vhodný pro osoby tělesně postižené. Díky společnému zázemí je dům vhodný pro dvě rodiny cestující společně.
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 10% PŘI REZERVACI DO 31.1.2018 A 100% PLATBĚ DO 15.2.2018

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Igrane - Igrane - Apartmány Prug
v cenách od 5 390 Kč