Omiš - Omiš - Duće - ubytování v soukromí

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Omiš - Duće
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: nájem apartmánu na 7 nocí pro příslušný počet osob, spotřebu vody a energií, používání kuchyňského vybavení, ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje: dopravu , pojištění storna a léčebných výloh, služby delegáta
zobrazit 2 termíny
Září 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Omišská riviéra se nachází mezi Splitem a Makarskou. Tato oblast se vyznačuje velkým množstvím malých a velkých pláží z oblázků a písku. Nabízíme ubytování apartmánů bez jména přímo v Omiši, část Duće. Apartmány jsou vzdálené max. 400 m od moře. Ubytování vybízí k procházkám ke známému Omišskému hradu.
Ubytování: Apartmány jsou kompletně vybaveny pro 2-8 osob lůžky v ložnicích, mají koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský kout, jídelní kout, obývací místnost s TV, balkón nebo terasu. Parkování je přímo u apartmánu nebo v blízkosti.
A2 - dvoulůžková ložnice, kuchyně, koupelna se sprchou a WC, balkon nebo terasa, A3 - třílůžková ložnice, kuchyně, koupelna se sprchou a WC, balkon nebo terasa, A4 - 2 x dvoulůžková ložnice, kuchyně, koupelna se sprchou a WC, balkon nebo terasa, A5 - dvoulůžková a třílůžková ložnice, kuchyně, koupelna se sprchou a WC, balkon nebo terasa, A6 - 3x dvoulůžková ložnice, kuchyně, koupelna se sprchou a WC, balkon nebo terasa, A7 - 2 x dvoulůžková ložnice, 1 x 3 lůžková ložnice, kuchyně, koupelna se sprchou a WC, balkon nebo terasa, A8 - 4 x dvoulůžková ložnice, kuchyně, 2 x koupelna se sprchou a WC, balkon nebo terasa
Stravování: vlastní. Možnost dokoupení polopenze za 470,- Kč na osobu a den nebo pouze večeře za 300,- Kč na osobu a den.
Klimatizace na vyžádání je možná za příplatek 6,- €/den - platba na místě
1 dítě do 3,99 let na lůžku s rodiči zdarma

Poloha: Do 500 metrů od pláže

klimatizace 6,- Eur/den - platba na místě
polopenze - 470,- Kč/osoba/den, večeře - 300,- Kč/osoba/den

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Omiš - Omiš - Duće - ubytování v soukromí
v cenách od 7 280 Kč do 7 420 Kč