Severní Dalmácie - ostrov Vir - Stanko ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast Vir
Ubytování: Stanko
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena nezahrnuje: Služby za poplatek: domácí mazlíček do 8kg na vyžádání za příplatek (platba v CK), klimatizace 5 EUR/noc (platba v místě)
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

bez stravy

Ubytování

1-2. patro: 2 x mezonetový apartmán pro 2-5 osob - prostorná denní místnost s rozkl. gaučem až pro 2 dosp. os. a vybaveným kuchyňským koutem, balkon s krásným pohledem na moře, v mezipatře ložnice s manželským lůžkem a možností přidání rozkládací přistýlky (vhodné pro dítě do 12 let), koupelna s WC a sprchou, v horním patře vyhrazený prostor s gaučem pro 1 dosp. osobu, TV, klimatizace.

Popis

Poloha: přímo u oblázkové pláže v udržovaném rodinném domku Stanko se nacházejí dva mezonetové apartmány, každý až pro 5 osob a vlastním vchodem. Cca 20 min. chůze od apartmánů je centrum obce Vir, kde jsou k dispozici kavárny, restaurace i supermarkety. Ostrov Vir je ideální pro milovníky cyklovýletů, kteří mohou celý ostrov projet po četných cyklostezkách. Je spojen s pevninou mostem.

Vybavení: parkování, gril, lehátka v omezeném množství, pronájem vybav. apt., spotřeba vody a energií, závěrečný úklid, povlečení.

Doporučujeme: Doporučujeme : Fantastická poloha domku přímo u moře v 1. řadě u oblázkové pláže, z balkónů lze pozorovat krásný západ sluníčka.

Obsazení : X- XXXXX

Poznámka : transfer do letoviska Vir : autokaroví hosté budou zavezeni autobusem do Zatonu na autobusovou stanici.Dále na vyžádání za příplatek individuální transfer do ubytovací kapacity (cca 25-30 min.).Cena je závislá na počtu osob. Odjezd je organizován prostřednictvím partnera a o jeho přesném čase budete vyrozuměni prostřednictvím sms/domácích v den odjezdu v dopoledních hodinách.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Severní Dalmácie - ostrov Vir - Stanko ***
v cenách od 4 990 Kč do 11 990 Kč