Severní Dalmácie - Danica ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Zadarská oblast
Ubytování: Danica
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena nezahrnuje: Služby za poplatek: klimatizace - 5 EUR/den - splatné v místě
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: fantastická poloha domu přímo v centru Vodice ve staré původní zástavbě v malých uličkách pouhých 90 m od moře, v rodinném domku na jednom patře s terasou na střeše s přístupem po žebříku. Přímo z nábřeží odjíždí loď na ostrovy Prvić a Zlarin. V okolí obchody, banky, restaurace a bary, ideální místo pro všechny, kteří chtějí mít všechny služby při ruce. Cca 550 m na oblázkovou pláž u hotelu Punta a cca 600 m na pláž u hotelu Imperial.

Vybavení: pronájem apt. s kuchyň. koutem, spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, parkovací místo ve dvoře pro 1 os. auto/apt., gril v zahradě.

Doporučujeme: Doporučujeme : Fantastická poloha přímo v srdci Vodice ve slepé uličce na klidném místě se všemi službami při ruce. Velmi milí domácí, výhodná cena!

Obsazení : X–XXX

Internet : WiFi bezplatně na terase.

Stravování

bez stravy

Ubytování

1. patro – studio pro 2–3 os. – místnost s manžel. lůžkem a přistýlkou pro 1 os., koupelna se sprchou a WC, kuchyň. kout, TV, klimatizace. Apt. pro 3 os. – ložnice s manžel. lůžkem a postelí, TV, kuchyňka s jídelním stolem, koupelna se sprchou a WC, klimatizace. Před vstupem do apt. je venkovní terasa s posezením pro obě ubytovací jednotky a také prostorná střešní terasa na opalování.

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Severní Dalmácie - Danica ***
v cenách od 3 990 Kč do 8 490 Kč