Chata Pohoda Max, Štůrovo - Vadaš, Týdenní pobyt

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Štúrovo
Ubytování: Chata Pohoda Max, Štůrovo - Vadaš
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: pronájem apartmánu/studia na 7 nocí včetně spotřeby energie
vstup do areálu termálního koupaliště včetně venkovních bazénů
parkovné
wifi připojení
Cena nezahrnuje: Na místě se hradí místní poplatek 0,6 Eur/den. Celodenní vstup k Tobogánovému světu cca 4 Eur, lehátka cca 5 Eur.
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Pohodlné ubytování v apartmánech nebo ve studiích přímo v areálu oblíbeného termálního koupaliště Vadaš.

Stravování

Bez stravy, možnost vaření ve vybavených kuchyňkách nebo možnost stravování v restauracích a občerstveních v areálu koupaliště.

Ubytování

Termální koupaliště Vadaš ve Štůrově je jeden z největších termálních areálů s bohatým sportovním zázemím. K dispozici jsou zde venkovní bazény (Laguna-bazén s mořskými vlnami,plavecký bazén - Delfín a Hviezda, dětský bazén s hloubkou cca 60 ccm, sedací bazén) a krytý bazén, kde je plavecký i dětský bazén a bazén pro neplavce. Kromě toho jsou zde vodní skluzavky, tobogánový svět, 4 tenisové kurty, bowling, minigolf, trampolína, kolotoč, plážový volejbal. Chata Pohoda Max se nachází v nově vybudovaném komplexu přímo v areálu termálního koupaliště Vadaš v nové části zvané Westend. Chata je patrová a v celé chatě je možnost WIFI připojení zdarma. Hosté si mohou vybrat v mezi studiem a apartmánem. Studio - pro 4 osoby se nachází v přízemí chaty, skládá se z jedné obytné místnosti se 2 pevnými lůžky a rozkládacím dvoulůžkem, sprchou a WC, TV, vybaveným kuchyňským koutem (chladnička, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, hrnce, příbory...) Apartmány - pro 4 osoby jsou situované v patře chaty, skládají se z ložnice se 2 lůžky a obývací místností s rozkládacím dvoulůžkem, dále je zde sprcha, WC, TV, vybavený kuchyňský kout (stejné vybavení jako u studií). Každé studio a apartmán má vlastní vyčleněné místo na společné terase.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Chata Pohoda Max, Štůrovo - Vadaš, Týdenní pobyt
v cenách od 4 890 Kč