Makarská - Apartmány Kruno ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Apartmány Kruno
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování; pobytovou taxu; klimatizaci; wi-fi připojení; parkovné; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.500 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR; domácí zvíře (na vyžádání)
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Chorvatsko, střední Dalmácie, Makarska; apartmány Kruno leží přibližně 350 m od pláže, 200 m od obchodu či restaurace a 1500 m od centra letoviska

Pláž: 350 m, místní pláže jsou tvořeny oblázky a místy i pískem. Proslulá pláž Donja Luka dlouhá 1,5 km z drobných oblázlů a hrubého písku s pozvolným vstupem do vody je vhodná pro rodiny s malými dětmi. Plážový servis (slunečník, lehátka) k pronajmutí za poplatek. Pláže většinou liemuje borový porost, který poskytuje příjemný stín. Naturistická pláž Nugal se nachází jižně od Makarské.

Vybavení: parkování, wi-fi připojení, klimatizace, na vyžádání povolen pobyt se psy (za příplatek)

Sport a zábava: Makarská nabízí velmi dobré podmínky pro vodní sporty, hlavně pro podmořský rybolov, potápění, jachting (jachtařský klub), windsurfing. Dále tenis (je zde velké moderní tenisové středisko) a další míčové sporty, cyklistika, paragliding a nezvykle také jeskyňářství. Možnost vysokohorských túr do pohoří Biokovo, půjčovny sportovních potřeb, kol, skútrů, aut a také lodí. V rámci festivalu Makarské léto (Makarsko ljeto) se koná např. Rybářská noc (několikrát za sezónu) se soutěžemi, hudbou, ochutnávkami rybích specialit a dalším programem. V Makarské je několik disko klubů a tanečních teras, plážový bar Twister a kasino.

Poznámka : 1. dítě do 3 let zdarma bez lůžka

Stravování

vlastní, studia i apartmán jsou vybaveny kuchyňskými kouty

Ubytování

apartmánový dům Kruno poskytuje ubytování ve čtyřech stuudích pro 2-4 osoby a v jednom apartmánu až pro 9 osob, který je určen pro rodiny s dětmi. Studio ST2 - rozloha 25 m2, 2. patro, jedna místnost s manželskou postelí, kuchyňským koutem a koupelnou. Sudio ST2+1 - rozloha 30 m2, 2. patro, jedna místnost s manželskou postelí, přistýlkou, kcuhyňským koutem, koupelnou a balkonem. Studio ST3+1 - rozloha 35 m2, 2. patro, jedna místnost s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, kuchyňským koutem, jídelním stolem, rozkládacím gaučem, koupelnou a balkonem. Apartmán QUADRILO6+3 - rozloha 90 m2, 1. patro, 3x třílůžková ložnice (manželská postel + 1 samostatné lůžko), prostorná kuchyně s jídelním stolem, dvě koupelny (sprcha, WC) a terasa s posezením a lehátky na slunění. Apartmán QUADRILO je určen pro rodiny s dětmi. Klimatizací a wi-fi připojením jsou vybaveny všechny ubytovací jednotky.

Doprava

vlastní, autobusová

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Makarská - Apartmány Kruno ***
v cenách od 2 780 Kč do 3 180 Kč