Makarská - Apartmány Jasmina ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Apartmány Jasmina
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování; klimatizaci; wi-fi připojení a parkovné pouze pro ap. TRILO a pokoj P 1/2; pobytovou taxu; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.500 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská; apartmány se nacházejí pouhých 150 m od pláže, 200 m od obchodu či restaurace a centrum letoviska je přibližně 900 m od ubytování

Pláž: 150 m, místní pláže jsou tvořeny oblázky a místy i pískem. Proslulá pláž Donja Luka dlouhá 1,5 km z drobných oblázlů a hrubého písku s pozvolným vstupem do vody je vhodná pro rodiny s malými dětmi. Plážový servis (slunečník, lehátka) k pronajmutí za poplatek. Pláže většinou liemuje borový porost, který poskytuje příjemný stín. Naturistická pláž Nugal se nachází jižně od Makarské.

Vybavení: klimatizace, parkovací místo a wi-fi připojení pouze ap. TRILO a pokoj P 1/2

Sport a zábava: Makarská nabízí velmi dobré podmínky pro vodní sporty, hlavně pro podmořský rybolov, potápění, jachting (jachtařský klub), windsurfing. Dále tenis (je zde velké moderní tenisové středisko) a další míčové sporty, cyklistika, paragliding a také jeskyňářství. Možnost vysokohorských túr do pohoří Biokovo, půjčovny sportovních potřeb, kol, skútrů, aut a také lodí. V rámci festivalu Makarské léto (Makarsko ljeto) se koná např. Rybářská noc (několikrát za sezónu) se soutěžemi, hudbou, ochutnávkami rybích specialit a dalším programem. V Makarské je několik disko klubů a tanečních teras, plážový bar Twister a kasino.

Poznámka : 1. dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko

Stravování

vlastní

Ubytování

apartmánovů dům Jasmina nabízí ubytování bez stravy v jednom dvoulůžkovém pokoji a dvou apartmánech pro 2 - 5 osob. Apartmán BILO2+1 tvoří jedna ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a přistýlkou pro 3. osobu, koupelna a terasa. Apartmán TRILO4+1 tvoří jedna dvoulůžková a jedna třílůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna a terasa. Pokoj P 1/2 je vybaven manželskou postelí, koupelnou a balkonem, bez kuchyňského koutu. Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny klimatizací.

Doprava

vlastní, autobusová doprava

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Makarská - Apartmány Jasmina ***
v cenách od 3 700 Kč do 5 110 Kč