Makarská - Apartmány Bajto ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Apartmány Bajto
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování; pobytovou taxu; klimatizaci; wi-fi připojení; parkovné; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.500 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR; na vyžádání: domácí zvíře
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská; apartmánový dům má výbornou polohu - nachází se přímo v centru a jen 350 m od pláže

Pláž: 350 m, místní pláže jsou tvořeny oblázky a místy i pískem. Proslulá pláž Donja Luka dlouhá 1,5 km z drobných oblázlů a hrubého písku s pozvolným vstupem do vody je vhodná pro rodiny s malými dětmi. Plážový servis (slunečník, lehátka) k pronajmutí za poplatek. Pláže většinou liemuje borový porost, který poskytuje příjemný stín. Naturistická pláž Nugal se nachází jižně od Makarské.

Vybavení: klimatizace, wi-fi připojení, parkovací místo

Sport a zábava: Makarská nabízí velmi dobré podmínky pro vodní sporty, hlavně pro podmořský rybolov, potápění, jachting (jachtařský klub), windsurfing. Dále tenis (je zde velké moderní tenisové středisko) a další míčové sporty, cyklistika, paragliding a nezvykle také jeskyňářství. Možnost vysokohorských túr do pohoří Biokovo, půjčovny sportovních potřeb, kol, skútrů, aut a také lodí. V rámci festivalu Makarské léto (Makarsko ljeto) se koná např. Rybářská noc (několikrát za sezónu) se soutěžemi, hudbou, ochutnávkami rybích specialit a dalším programem. V Makarské je několik disko klubů a tanečních teras, plážový bar Twister a kasino.

Poznámka : 1. dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko

Stravování

vlastní

Ubytování

apartmánový dům poskytuje ubytování bez stravy v jednom apartmánu pro 4-6 osob. Apartmán TRILO6 se nachází ve třetím patře, tvoří jej 2 dvoulůžkové ložnice (1x manželská postel, 2x samostatné lůžko), obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňka, 1x koupelna s WC a pračkou, 1x samostatné WC a balkon. Rozloha 65 m2. Apartmán je vybaven klimatizací a wi-fi připojením.

Doprava

vlastní, autobusová doprava

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Makarská - Apartmány Bajto ***
v cenách od 2 780 Kč do 3 020 Kč