Bibione - Apartmány Frontemare ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Benátsko Bibione
Ubytování: Apartmány Frontemare
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování dle typu a obsazenosti na 7 nocí; plážový servis od 4. řady (1x slunečník, 1x křeslo, 1x lehátko); klimatizaci (pokud jsou apartmány klimatizovány); spotřebu energie a vody; závěrečný úklid; pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.300 Kč / osoba; příplatek za svozy a rozvozy v ČR
Příplatky placené na místě: Povinné příplatky: pobytová taxa 0,5 Eur / osoba od 2 let / den; vratná kauce 100 Eur / apartmán / pobyt. Ostatní příplatky: povlečení a ručníky 8 Eur / osoba / výměna, ručníky 7 Eur / osoba / výměna. V případě neuklizení apartmánu (apartmán musí být zanechán v původním stavu, v pořádku a čistý, s čistými skříněmi a policemi, umytým nádobím, prázdnou, rozmraženou a otevřenou lednicí, vynesenými odpadky a lahvemi) je agentura oprávněna účtovat poplatek ve výši od 40 do 80 Eur / apartmán (dle jeho velikosti)
zobrazit 2 termíny
Září 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Itálie, Bibione Spiaggia; komplex 4 apartmánových budov - Zenith, Corso, Franco a Girasole leží přímo u krásné písčité pláže a jen nedaleko od centra s obchody a restauracemi

Pláž: 10 m, pláž z jemného písku s pozvolným vstupem do moře je vhodná pro rodiny s dětmi. Na pláži se děti zabaví na houpačkách, prolézačkách a dalších atrakcích. Plážový bar s občerstvením. V termínu od 25.4. - 30.9.2018 je v ceně pobytu zahrnut plážový servis od 4. řady (1x slunečník, 1x lehátko, 1x křeslo / apartmán).

Vybavení: výtah, vyhrazená parkovací místa, klimatizace v apartmánech

Sport a zábava: restaurace, pizzerie, cukrárny s výbornou zmrzlinou, diskotéky, kluby a zábavní programy dělají z Bibione středisko rozptýlení a zábavy. Pro milovníky sportu: tenisové kurty, bazény, petanque, golf, minigolf, pronájem lodí, sportovní rybolov, plážový volejbal, windsurfing, jachting - plachetnice, bruslení, kánoe, parašutismus, jízdy na koních, cykloturistika. Mezi městy Bibione a Caorle je cyklistická stezka dlouhá 58 km.

Stravování

vlastní

Ubytování

ubytování bez stravy je poskytováno v apartmánech pro 5 až 6 osob. Apartmán BILO5 tvoří 1 ložnice s 3 lůžky, obývací pokoj s dvoulůžkovou pohovkou, kuchyňský kout, koupelna a malý balkon. Apartmán BILO6 tvoří čtyřlůžková ložnice (manželská postel a dvě samostatná lůžka nebo patrová postel), obývací pokoj s pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna a balkon. Apartmán TRILO5 tvoří dvě dvoulůžkové ložnice (1x manželská postel, 1x dvě samostatná lůžka), obývací pokoj s pohovkou pro 5. osobu, kuchyňský kout, koupelna a 1 nebo i více balkonů. Apartmán TRILO6 tvoří jedna ložnice s manželským lůžkem, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna a balkon s výhledem na moře. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací (v ceně).

Doprava

vlastní, autobusová doprava.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Bibione - Apartmány Frontemare ***
v cenách od 1 180 Kč do 1 670 Kč