Tajemné jeskyně Slovinska a Itálie, víno a mořská laguna

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Slovinsko
Ubytování: Tajemné jeskyně Slovinska a Itálie, víno a mořská laguna
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 3 ubytování
3 polopenze
dopravu standardním autokarem
4 denní vstup zážitkových lázní (bez saun a wellness)
služby českého průvodce
zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje: pobytovou taxu,fakultativní služby, vstupné, ochutnávky cca 60 EUR
vstup do areálu wellness a saun cca 15 EUR
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Grotta Gigante - zámek Miramare – park Laguna – Škocjanské jamy - údolí Vipavy – Sečovlje – Hrastovlje – Lipica – Piran - Lublaň

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelu *** s mořskými lázněmi Laguna ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.

Doprava

Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Brno, Hradec Králové, Pardubice

Program zájezdu

1. den

Odjezd z ČR ve večerních hodinách, transfer přes Rakousko.

2. den

Cesta za půvaby italského pobřeží Jadranu, návštěva obrovské jeskyně Grotta Gigante, úchvatné krápníky a varhany, na jaře zámek Miramare s překrásným parkem, ubytování v St. Bernardinu v hotelu s mořskými lázněmi, využití teplých koupelí v zastřešeném areálu Mořský park Laguna s výhledem na moře, plavecký bazén, 5 wirlpoolů, za příplatek mořská a finská sauna.

3. den

Pobyt v mořských lázních Laguna, fakultativně celodenní výlet za krásami Slovinsko-italského krasu plného vinic, jeskyní, hlubokých kaňonů – pastva pro oči, unikátní krasový systém Škocjanské jamy, 11 propojených podzemních jeskyní, propadlá údolí a přírodní mosty (UNESCO), turistika po okolí, ráj pro fotografy, cesta za vínem do údolí Vipavy, vyhlášená vína, borůvkovice a místní dobroty, návrat v podvěčer na relax do lázní, individuálně procházka podél pobřeží do Portorože.

4. den

Dopoledne koupání. Pro zájemce exkurze na solná pole do Sečovlje (min. 12 osob). Hrastovlje, románský kostel sv. Trojice, významné fresky (Tanec smrti) s hlaholským písmem, světoznámá chovná stanice Lipica, bílí koně, španělská jezdecká škola, nebo návrat na odpolední koupele, variantně celodenní pobyt v mořských lázních, večerní procházka (2 km) do Piranu, „benátská architektura“, posezení u vínka a kouzlo osvětleného městečka.

5. den

Ráno koupání v Mořském parku Laguna. Lublaň, krátká zastávka v hlavním městě Slovinska, odkaz stavitele J. Plečnika, hrad a univerzita, odjezd zpět do ČR, návrat do půlnoci. CK si vyhrazuje právo drobných záměn programu vzhledem k počasí a otvíracím dobám.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Tajemné jeskyně Slovinska a Itálie, víno a mořská laguna
v cenách od 7 490 Kč