Perly starobylé Anglie

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Velká Británie
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 4 noci v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
3x snídani
Eurotunnel nebo trajekt
dopravu luxusním autobusem
průvodce
zobrazit 1 termín
Červenec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Program zájezdu vyzobává z široké nabídky turistických zajímavostí, kterými je Anglie přeplněná, opravdu to podstatné, tradiční, zajímavé a krásné. Co město, to významný pojem na mapě poznání návštěvníků této unikátní historické země.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.

2. den

Ranní trajekt nebo Eurotunel do Anglie. Zastávka v opevněném středověkém městě CANTERBURY s nádhernou katedrálou. Pak bude následovat překrásný vodní hrad LEEDS s rozsáhlými květinovými zahradami a bludištěm. Malebný vodní hrad HEVER, který má nádherné zahrady a bludiště.

3. den

Univerzitní město OXFORD s řadou historických univerzitních budov a kolejí. Poté procházka s kapkou mystiky – megalitický kruh v AVEBURY. Návštěva historického města BATH, jednoho z nejkrásnějších měst ve Velké Británii díky jednotnému architektonickému stylu.

4. den

Prohlídka rodiště W. Shakespeare – městečka STRATFORD-UPON-AVON s typickými hrázděnými domky z 16. a 17. století. Impozantní hrad WARWICK, který patří mezi nejzachovalejší v Anglii, s expozicí muzea madame Tussaud´s. Návštěva CAMBRIDGE - město s druhou nejstarší anglickou univerzitou.

5. den

Celodenní LONDÝN na ochutnávku. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Trafalgar Square a náměstí Piccadilly Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí podle zájmu, londýnská čtvrt Soho s možností večeře v čínské čtvrti. Večerní odjezd.

6. den

Návrat odpoledne.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Perly starobylé Anglie
v cenách od 9 990 Kč