Jižní Anglie a Londýn

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Velká Británie Anglie Londýn
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: doprava autobusem
průvodce
3x ubytování v hotelu
2x polopenze
trajekt nebo Eurotunel přes kanál La Manche
poj. léčebných výloh a storna
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Tento krátkodobý zájezd vám umožní během nedlouhého pobytu poznat neuvěřitelné množství přírodních krás, památek a turistických zajímavosti jižní Anglie. Zájezd je vytvořen tak, aby účastník poznal vše důležité, co k této úžasné a jedinečné zemi neodmyslitelně patří a co dělá Anglii Anglií.

Program zájezdu

1. den

Odjezd ráno. Nocleh ve Francii.

2. den

Ráno přes kanál La Manche, úchvatné pohledy na křídové útesy doverské. Hrad DOVER který tady postavili již staří Římané. Malebné rybářské městečko RYE - uličky tvořené typickými hrázděnými domy ozdobenými květinami působí velice romanticky. Útesy SEVEN SISTERS, které jsou zajímavým dokladem erozní činnosti mořských vln. Zastávka na útesech BEACH HEAD, jenž nabízejí úchvatné výhledy na kanál La Manche z výšky 163 metrů.

3. den

Přejezd do HAMPTON COURT – dva paláce v jednom. Velmi působivý tudorovský palác, kde při prohlídce navštívíte Great Hall nebo královskou kapli a komnaty Jindřicha VIII., velkolepý barokní palác Viléma Oranžského s bohatě zdobenými interiéry, nádherné zahrady a rozlehlý park. CHARTWELL, sídlo Sira Winstona Churchila. Prohlídka a procházka překrásným parkem. CHIDDINGTON VILLAGE – nejstarší vesnička v hrabství Kent. Procházka mezi půvabnými hrázděnými domky s typickou doškovou střechou, středověký hrad ze 16. století obklopený rozlehlými zahradami.

4. den

LONDÝN - parlament, Westminster, Buckinghamský palác aj. Plavba po řece Temži kolem katedrály sv. Pavla, Shakespearova divadla Globe či válečné lodi HMS Belfast až k Toweru. Na závěr prohlídky Londýna projížďka nejstarším metrem na světě. Večer odjezd.

5. den

Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Jižní Anglie a Londýn
v cenách od 8 290 Kč